Profili i Dealer

Stark-Handel

Stark-Handel


Herr Patrick Stark

Fischbacherstrasse 45
88444 Ummendorf

Gjermani


numrin e telefonit Trego


Die Firma "Stark-Handel" handelt mit Betriebsinventar und hat laufend neue Maschinen und mehr.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3803257.jpg
Werth Video-Kontrolloni IP 400 Werth Video-Check IP400 HA 3D CNC
We rth Video-Check 400 IP. Bcs3ta0kxz Travel in x 400 mm Travel in y 400 mm Workpiece height maximum 200mm Machine was calibrated on 28.10.2016 by Werth. Next calibration according to documen... më shumë »
3800267.jpg
Kabineti i mjeteve 3 sirtarë unbekannt
Tool cabinet with 3 drawers. Dimensions cabinet: Height 99cm Bcsax78vcl Width 50cm Depth 50cm Drawer height dimensions: -39cm -29cm 14, 5cm Multiple same cabinets available. Shpallja ... më shumë »
3800265.jpg
Raft për sirtarë të ngarkesës së rëndë 86x30cm Stahlpaneele
For sale steel panels are available here for a heavy load shelving. Suitable for 80cm-deep pallet racks. Weighing in at approximately 400 pro/m2 shut up. Some rust present. Price per piece. Cpc... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Stark-Handel

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3803257.jpg
Werth Video-Kontrolloni IP 400 Werth Video-Check IP400 HA 3D CNC
We rth Video-Check 400 IP. Bcs3ta0kxz Travel in x 400 mm Travel in y 400 mm Workpiece height maximum 200mm Machine was calibrated on 28.10.2016 by Werth. Next calibration according to document 10/2018 Machine got 2007 ...
3800267.jpg
Kabineti i mjeteve 3 sirtarë unbekannt
Tool cabinet with 3 drawers. Dimensions cabinet: Height 99cm Width 50cm Depth 50cm Bcsax78vcl Drawer height dimensions: -39cm -29cm 14, 5cm Multiple same cabinets available. Shpallja është përkthyer automatikis ...
3800265.jpg
Raft për sirtarë të ngarkesës së rëndë 86x30cm Stahlpaneele
For sale steel panels are available here for a heavy load shelving. Suitable for 80cm-deep pallet racks. Weighing in at approximately 400 pro/m2 shut up. Some rust present. Price per piece. Cpc2r0j Dimensions: 86cm x 30cm ...
3800262.jpg
Shepherd fixed shelf size 0 Staperregal Schäfer Fix Grösse 0
Shepherd fixed shelf size 0. The shelf is made entirely of metal, and can be stacked indefinitely. 100KG load capacity. Price per unit. There are about 36 pieces. Ss328g Dimensions: Height 36cm Width 105cm-depth 50cm Sh ...
3797951.jpg
Zoller H420 presetter mjet Zoller H420
Tool presetter from training workshop. Many tool shots. Without PC / software. Hard disk from the PC is defective. Screen, keyboard and printer is included. Questions are answered with pleasure. Nfcr9
3797949.jpg
Makinë horizontale bluarje Steinel SH4 Steinel SH4
Machine Comes from a training workshop. Very well maintained condition. Questions are answered with pleasure. Bcrlfdzeb7
3797948.jpg
Makinë bluarje vertikale Steinel SH4 Steinel SH4
Machine Comes from a training workshop. Very well maintained condition. Questions are answered with pleasure. Bcrle0h8n3
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave