Profili i Dealer

T.PAVEL stroje a zarizeni s.r.o.

T.PAVEL stroje a zarizeni s.r.o.


Herr Thomas PAVEL

V Zarezu /4 902
158 00 Praha 5 - Jinonice

Republika Çeke


numrin e telefonit Trego


T.PAVEL stroje a zařízení s.r.o.
V Zářezu 902/4
158 00 Praha 5 - Jinonice
Tschechische Republik
Geschäftsführer Thomas PAVEL
UID-Nr.: CZ45243131

Ankauf und Verkauf von Werkzeufräsmaschinen von TOS/INTOS Žebrák der Baureihen FN 20/32/40, FNG 40 CNC, FNGJ 20/32/40/50, FNGP 40, Überholungen, Service und Ersatzteile.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3800621.jpg
Pompë matëse TOS FNGJ 32 TOS/INTOS Zebrak FNGJ 32, FNGJ 20, FN 20, FN 32, FN 40
New lubricating pump for tool milling machines produced by TOS / INTOS Žebrak. More parts available. Nfffn Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndo... më shumë »
3797719.jpg
Shtytësja e rrotullës së ndalimit të goditjes FNGJ 32 TOS/INTOS Zebrak FNGJ 20, FNGJ 32
New Ruckdämferelemente for spindle drive coupling FNGJ 20, FNGJ 32 tool milling machines produced by TOS / INTOS Žebrak. More parts available. Bcrjaskwcx Shpallja është përkthyer automatikisht ... më shumë »
3797685.jpg
Kallamari X-bosht FNGJ 20/32 TOS/INTOS Zebrak FNGJ 20, FNGJ 32
New scraper x axis for tool milling FNGJ 20 and FNGJ 32 produced by TOS / INTOS Žebrak. More parts available. 3nyqmczv Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund t... më shumë »
Dërgoni kërkesën për T.PAVEL stroje a zarizeni s.r.o.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Aktive në fushat e mëposhtme
ofron Machine
3800621.jpg
Pompë matëse TOS FNGJ 32 TOS/INTOS Zebrak FNGJ 32, FNGJ 20, FN 20, FN 32, FN 40
New lubricating pump for tool milling machines produced by TOS / INTOS Žebrak. More parts available. Nfffn Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3797719.jpg
Shtytësja e rrotullës së ndalimit të goditjes FNGJ 32 TOS/INTOS Zebrak FNGJ 20, FNGJ 32
New Ruckdämferelemente for spindle drive coupling FNGJ 20, FNGJ 32 tool milling machines produced by TOS / INTOS Žebrak. More parts available. Bcrjaskwcx Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit ...
3797685.jpg
Kallamari X-bosht FNGJ 20/32 TOS/INTOS Zebrak FNGJ 20, FNGJ 32
New scraper x axis for tool milling FNGJ 20 and FNGJ 32 produced by TOS / INTOS Žebrak. More parts available. 3nyqmczv Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3797681.jpg
Handheil TOS / INTOS FN / FNGJ / FNGP TOS/INTOS Žebrák FN, FNGJ, FNGP
New wheel 160 mm for tool milling machines produced by TOS / INTOS Žebrak. Available with or without hand crank available. Nfcjr Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3797672.jpg
Pull studs TOS / INTOS FNGJ 40 TOS/INTOS Žebrák FNGJ 40/50, FNGP 40/50, FNG 40 CNC
Pull studs for clamping - TOS / INTOS tool machines with hydraulic tool clamping. The form is type specific, vewendbar not on other machines. Vsirvi Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund t ...
3797189.jpg
Panelet e kontrollit TOS / FN INTOS FNGJ, FNGP TOS/INTOS Zebrak FN, FNG, FNGJ, FNGP
New signs for control panels of various tool milling machines produced by TOS / INTOS Zebrak. Inquiries may be with photo please the exact type of machine. Bcrect2qkf Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e p ...
3797182.jpg
Rezervuar për ftohje TOS / INTOS FNGJ TOS/INTOS Zebrak FNGJ 40
New coolant tank for TOS / INTOS FNGJ tool machines with a separate tank. More parts available. Yrujn8 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3797157.jpg
Kit riparimi i boshtit TOS FNGJ 32 TOS/INTOS Zebrak FNGJ 32
Repair Kit for worn out pulley of the feed gear box. Consisting of pulley, input shaft + gear. More parts available. Bcrdzcv3jf Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3797144.jpg
Pompë ftohëse TOS/INTOS Zebrak FN, FNG, FNGJ, FNGP
New cooling pump Ccrgdvey Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3797142.jpg
Set me veshje me kokë për kokën vertikale TOS FNGJ 40 TOS/INTOS Zebrak FNG 40 CNC, FNGJ 40, FNGP 40
New bevel gear set for vertical head TOS / INTOS-FNG/FNGJ/FNGP 40. More parts available. Mufimw Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3797140.jpg
Bosht trapezoid boshti X-TOS FN 25 TOS/INTOS Zebrak FN 25
New lead screw nut incl. 2-piece nut for TOS FN 25 Werkzeugfräsmschine. More parts available. Bcrduar3uu Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3797137.jpg
Bellows për makina bluarje TOS Zebrak TOS/INTOS Zebrak FN 20, FN 25, FN 32, FN 40
New bellows (Führungsbahnabdechkungen) for tool milling machines produced by TOS / INTOS Zebrak. For enquiries, please indicate the exact type of machine. More parts available. Bcrdtd8lyr Shpallja është përkthyer automatikis ...
3797127.jpg
Tufë elektromagnetike për X / Y / Z TOS/INTOS Zebrak FN, FNGJ, FNG, FNGP
New electromagnetic gear coupling feeds X/Y/Z for tool milling machines produced by TOS / INTOS Žebrak FNG/FNGJ/FNGP series. For enquiries, please indicate the exact type of machine. More parts available. Bcrdqestqh Shpallja ë ...
3797019.jpg
Pranvera e kthimit TOS/INTOS Zebrak FN, FNGJ, FNG, FNGP
Quill of spindle for tool milling machines produced by TOS / INTOS Žebrak. When ordering, please indicate the exact type of machine. More parts available. Bcrcp8tt32 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave