Profili i Dealer

SIA GroGlass

SIA GroGlass


Herr Vadims Kuligins

Katlakalna 4b
1073 Riga

Letoni


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Ofertat tona të lartë
3798466.jpg
Sistemi i filmit të hollë ose të inspektimit të xhamit Basler TFI Sunfilm FGI
The FGI (Front glass inspection) is made for thin film or bare glass inspection. Basic specifications are: Optical resolution: 35µm Glass thickness usually: 3-5mm Glass Inspection width: 2600 mm ... më shumë »
3798445.jpg
Vegël ngjitëse Autoseamer Benteler Designed SunFab™ Thin Film Line
3u2ajwrn Glass seaming tool with 2 grinding wheels ( K - shape ) on each side and 90 degrees turning station for seaming of all 4 edges. Max glass dimension ( L x W ) 2600 x 2600 mm Min glass dimen... më shumë »
3798425.jpg
Çiller me ujë të ftohur Climaveneta FOCS - WATER 3602
Cooling capacity: 953 kW Total power input: 204 kW Condernser heating capacity: 1157 No. Compressors/No. Circuits: 2/2 Type of refrigerant: R134A 3uvbsgaz Dimensions: 4,5 x 1,15 x 2,15 m Weight... më shumë »
Dërgoni kërkesën për SIA GroGlass

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3798466.jpg
Sistemi i filmit të hollë ose të inspektimit të xhamit Basler TFI Sunfilm FGI
The FGI (Front glass inspection) is made for thin film or bare glass inspection. Basic specifications are: Optical resolution: 35µm Glass thickness usually: 3-5mm Glass Inspection width: 2600 mm Glass velocity up to 29m/min ...
3798445.jpg
Vegël ngjitëse Autoseamer Benteler Designed SunFab™ Thin Film Line
Glass seaming tool with 2 grinding wheels ( K - shape ) on each side and 90 degrees turning station for seaming of all 4 edges. 3u2ajwrn Max glass dimension ( L x W ) 2600 x 2600 mm Min glass dimension ( L x W ) 450 x 600 mm
3798425.jpg
Çiller me ujë të ftohur Climaveneta FOCS - WATER 3602
3uvbsgaz Cooling capacity: 953 kW Total power input: 204 kW Condernser heating capacity: 1157 No. Compressors/No. Circuits: 2/2 Type of refrigerant: R134A Dimensions: 4,5 x 1,15 x 2,15 m Weight: 5920 kg
3798423.jpg
vidë Kompresor ATLAS COPCO GA 75
Operating pressure: 7.5 bar Volume flow: 205 l/s Motor power: 75 kW D8fviyx Noise level: 73 dB Rotational speed: 3000 1/min Weight: 1300 kg Operational hours: unknown
3797876.jpg
Robotë montuar në raft për ciklin më të shkurtër Kuka KR210-2 K 2000 with control KRC2
Robot was used for loading flat glass from L frames onto conveyors before further processing. Number of controlled axis 6 Rated payload 210 kg Maximum reach 3100 mm Total power requirement 7,3 kW Higzwdrlu Weight 1445 kg Co ...
3797860.jpg
Sistemi i inspektimit diellor Dr. Schenk SolarMeasure
Dr. Schenk inspection system for Dead Zone Monitoring ( Distances between P1-Scribes/P2-Scribes/P3-Scribes) incl. software. Bcrkktaple
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave