Profili i Dealer

powerworks

powerworks


Frau Mariia Kuzminova

allee des linaires 2
5650 walcourt

Belgjikë


numrin e telefonit Trego


usinage, soudage, conception de machine special

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3793556.jpg
Mazak qt 8 n mazak qt 8 n
mazak qt 8 n tailstock new kitagawa b206(2500eur) Hg8shmbeu tools included + hard and soft jaw very good condition video possible contct me më shumë »
Dërgoni kërkesën për powerworks

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Aktive në fushat e mëposhtme
ofron Machine
3793556.jpg
Mazak qt 8 n mazak qt 8 n
mazak qt 8 n tailstock new kitagawa b206(2500eur) Hg8shmbeu tools included + hard and soft jaw very good condition video possible contct me më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave