Profili i Dealer

Miguel Costa

Miguel Costa


Mr. Miguel Costa

Portugal
3880 Ovar

Portugali


numrin e telefonit Trego


Ofertat tona të lartë
3793592.jpg
Maquidral
Maquidral Thermoforming Machine 2q98fy Working table 2 mts x 1 mt in perfect working order mounted on site më shumë »
3793582.jpg
thermoforming Machine Illig Adolf Jillig
Yruf7o Working table 1000 mm x 1600mm in very good condition and in operation mounted where you worked Possibility of training më shumë »
Dërgoni kërkesën për Miguel Costa

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3793592.jpg
Maquidral
Maquidral Thermoforming Machine 2q98fy Working table 2 mts x 1 mt in perfect working order mounted on site më shumë »
3793582.jpg
thermoforming Machine Illig Adolf Jillig
Yruf7o Working table 1000 mm x 1600mm in very good condition and in operation mounted where you worked Possibility of training më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave