Profili i Dealer

EM-TEK LTD

EM-TEK LTD


Herr Simeon Kartalov

Edison 6
4002 PLOVDIV

Bulgari


numrin e telefonit Trego


CNC routers manufacturer based in EU

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3798607.jpg
CNC Mill Desktop DeskMASTER DM500
Desktop CNC Mill - DeskMASTER DM 500 is powerful and compact precise CNC for your desk. Bcrrjg8z8p më shumë »
3798602.jpg
TurnMASTER TM1404 EM-TEK TM1404
Turn your wood into work of art! Also applicable on plastics, aluminum and other soft materials. Wwi0k This machine has been taken to some international exhibitions. Was used for demonstration ... më shumë »
Dërgoni kërkesën për EM-TEK LTD

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3798607.jpg
CNC Mill Desktop DeskMASTER DM500
Desktop CNC Mill - DeskMASTER DM 500 is powerful and compact precise CNC for your desk. Bcrrjg8z8p më shumë »
3798602.jpg
TurnMASTER TM1404 EM-TEK TM1404
Turn your wood into work of art! Also applicable on plastics, aluminum and other soft materials. Wwi0k This machine has been taken to some international exhibitions. Was used for demonstration ... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave