Profili i Dealer

Snacks and more SIA

Snacks and more SIA


Herr Janis Butans

Karla Ulmana gatve 2
1004 LV Riga

Letoni


numrin e telefonit Trego


Ofertat tona të lartë
3790377.jpg
Pllakë alumini dhe film rewinder CG Automation Ltd AF 500
The AF 500 is a 3 position turret rewind machine principally designed for rewinding aluminum foil. It is fully automatic as long as the hopper and glue are topped up when required. Variable dual sp... më shumë »
3790358.jpg
Mongolian Grill, Gas EU
Mongolian grill cast iron surface 1,8 meter diameter, 4 separate heated areas, exhaust hood with lighting. Bcpeo0lriw më shumë »
Dërgoni kërkesën për Snacks and more SIA

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3790377.jpg
Pllakë alumini dhe film rewinder CG Automation Ltd AF 500
The AF 500 is a 3 position turret rewind machine principally designed for rewinding aluminum foil. It is fully automatic as long as the hopper and glue are topped up when required. Variable dual sp... më shumë »
3790358.jpg
Mongolian Grill, Gas EU
Mongolian grill cast iron surface 1,8 meter diameter, 4 separate heated areas, exhaust hood with lighting. Bcpeo0lriw më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave