Profili i Dealer

GMS TRADING

GMS TRADING


Herr Park HJ

Dobong-gu
Seoul

Korea e jugut


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


We are a leading New / Used machinery dealer in Korea.
We are specialized in Gear Machines but we also deal with various machine tools for exporting and importing.
We consider sincerity and reliability as the most important factors in business.
If you are looking for a reliable partner in South Korea, please do not hesitate to contact us.
Thank you.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3800658.jpg
Vertikale kthyer torno O.M TSM 50/80
ITEM : Vertical Turning Lathe MAKE : O.M MODEL : TSM 50/80 Bcsemo0m0s YEAR : 1980'S *SPECIFICATIONS. Table dia. : 5,000mm Max. swing dia. : 8,000mm Max. Height : 3,100 mm Table indexin... më shumë »
3798455.jpg
CNC HIGH SPEED DRILL MASTER DAIDO KIKAI SS 400
SPECIFICATON : 3u79vozx CNC CONTROL : FANUC OMC TABLE SIZE : 12,000mm x 5000mm ATC : 8 Max. width : 7000mm Max. workpiece length : 12M X axis : double rack gear Double servo (high feed ... më shumë »
Dërgoni kërkesën për GMS TRADING

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3800658.jpg
Vertikale kthyer torno O.M TSM 50/80
ITEM : Vertical Turning Lathe MAKE : O.M MODEL : TSM 50/80 Bcsemo0m0s YEAR : 1980'S *SPECIFICATIONS. Table dia. : 5,000mm Max. swing dia. : 8,000mm Max. Height : 3,100 mm Table indexin... më shumë »
3798455.jpg
CNC HIGH SPEED DRILL MASTER DAIDO KIKAI SS 400
SPECIFICATON : 3u79vozx CNC CONTROL : FANUC OMC TABLE SIZE : 12,000mm x 5000mm ATC : 8 Max. width : 7000mm Max. workpiece length : 12M X axis : double rack gear Double servo (high feed ... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave