Profili i Dealer

Keukencentrum Twente

Keukencentrum Twente


Herr Paul Engelbertink

Ainswortstraat 60
7572 AL Oldenzaal

Holandë


numrin e telefonit Trego


Machines, die geschikt zijn voor het bewerken van hout. In dagelijks gebruik gebruikt als machines ter vervaardiging van keukens.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3787415.jpg
zdrugues Droma
For sale due to the cessation of business activities (food manufacturing) in very good condition an Droma by Dicke flat Bank. Zod0aqax with investors and about 50 cm wide. Against any plausible ... më shumë »
3787414.jpg
Ramach bllokon bankën Ramach
For sale due to cessation business activities (kitchen manufacturing factory) ingoede is a ramarch locks up bank. 310 cm and height 129 cm length. Cfbva0mw Against every plausible bid. Shpallja ë... më shumë »
3787413.jpg
Makine bluarje Bauerle Bauerle
Because of cessation kitchen factory for sale: in very good condition and with few operating hours. Including many woodworking tools of Oertli D2gjfyv Against every plausible bid. Shpallja është... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Keukencentrum Twente

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Aktive në fushat e mëposhtme
ofron Machine
3787415.jpg
zdrugues Droma
For sale due to the cessation of business activities (food manufacturing) in very good condition an Droma by Dicke flat Bank. with investors and about 50 cm wide. Against any plausible offer. Zod0aqax Shpallja është përk ...
3787414.jpg
Ramach bllokon bankën Ramach
For sale due to cessation business activities (kitchen manufacturing factory) ingoede is a ramarch locks up bank. 310 cm and height 129 cm length. Cfbva0mw Against every plausible bid. Shpallja është përkthyer automatikisht ...
3787413.jpg
Makine bluarje Bauerle Bauerle
Because of cessation kitchen factory for sale: in very good condition and with few operating hours. D2gjfyv Including many woodworking tools of Oertli Against every plausible bid. Shpallja është përkthyer automatikisht dhe ...
3787412.jpg
Steve vetëm makinë bankare Droma Vlakbank
For sale due to cessation kitchen manufacturing company and in very good condition. Few running hours and against every plausible bid. Dwbweu Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ...
3787410.jpg
Altendorf C45 Altendorf C45
Well maintained log bandsaw Altendorf C 45. Few running hours and because of cessation kitchen factory for sale. Against every plausible bid. Bcojaibh3s Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mu ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave