Profili i Dealer

R+K Plast

R+K Plast


Herr Matthias Kuckertz

Königsbenden 36
52249 Eschweiler

Gjermani


numrin e telefonit Trego


Kunststoffverarbeitender Betrieb. Verschiedene Mühlen. Drei Extruderlinien.

Dërgoni kërkesën për R+K Plast

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave