Profili i Dealer

Otomat Makina İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti.

Otomat Makina İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti.


Herr Ömer Kayserili

Yenidoğan mah. Abdi İpekçi cad. No: /B 149
34030 Bayrampaşa/ İstanbul

Turqi


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


1994'ten beri ikinci el makina alım ve satım.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3793571.jpg
CNC torno Nakamura TW-20 MMY
Cnc Drehmaschine Ne8jd Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3793555.jpg
torno Colchester Triumph 2000
Drehmaschine 2hjvt9qt Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3787979.jpg
type torno zvicerane Star SR 32
IEMCA barloader included Bcooj0ojcl më shumë »
Dërgoni kërkesën për Otomat Makina İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3793571.jpg
CNC torno Nakamura TW-20 MMY
Cnc Drehmaschine Ne8jd Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3793555.jpg
torno Colchester Triumph 2000
Drehmaschine 2hjvt9qt Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3787979.jpg
type torno zvicerane Star SR 32
IEMCA barloader included Bcooj0ojcl më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave