Profili i Dealer

Ruhlandt Holz GmbH & Co. KG

Ruhlandt Holz GmbH & Co. KG


Herr Lars Ruhlandt

Am Bahnhof, 12
37281 Wanfried

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit


Ruhlandt Holz GmbH & Co. KG
Am Bahnhof 12
37281 Wanfried-Heldra


Geschäftsführer
Lars Ruhlandt

Registergericht
Amtsgericht Eschwege HRA 1830

Umsatzsteuer-Identifikationsnummer
DE 232852079

Die Ruhlandt-Holz GmbH & Co. KG ist ein traditionelles Laubholzsägewerk in Nordhessen, Deutschland.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3780336.jpg
Pelletsilo Sakret
Transport silo 22.5 m³, pressure, silo flap NW250, most recently used as a Pelletsilo Hddoltzxq Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3780323.jpg
Plateau 3 axle Rimorkio me mbulesë Schwarzmüller PA 3/E
Initial registration 01.02.2007, total weight 27 to, air suspension Dal9etd Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3780320.jpg
Porta e volantit Linck U 71
Gate flywheel U71, as spare part Bcmg9iqxxa Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për Ruhlandt Holz GmbH & Co. KG

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3780336.jpg
Pelletsilo Sakret
Transport silo 22.5 m³, pressure, silo flap NW250, most recently used as a Pelletsilo Hddoltzxq Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3780323.jpg
Plateau 3 axle Rimorkio me mbulesë Schwarzmüller PA 3/E
Initial registration 01.02.2007, total weight 27 to, air suspension Dal9etd Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3780320.jpg
Porta e volantit Linck U 71
Gate flywheel U71, as spare part Bcmg9iqxxa Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3780311.jpg
Rrethi paralel-mbjellës pa Linck C10/C16
Quick manual adjustment, continuously variable gearing, maximum passage width 740 mm, maximum cutting height 100 mm Nerkx good condition, ready to use, only little run Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave