Profili i Dealer

Eusebio GmbH

Eusebio GmbH


Herr Johann Krachbüchler

Wiener Straße 52
2604 Theresienfeld

Austri


numrin e telefonit Trego


Eusebio Gmbh , gegründet 2000, Getreideproduktion, Spezialisiert auf Urgetreide

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3787929.jpg
Redler 30t Mint (16 metra)
30 ton transport, chain conveyors Lay 6.60 m 390kg Length 9.40 m 350kg Width 0.32 m 740kg Bcon07tpyz Height 0.36 m 890 kg conveyor chain 1 euro pallet 150 kg Shpallja është përkthyer automati... më shumë »
3787908.jpg
Plani i printimit Streckel & Schrader K.G.
For the calibration of grain, etc. Gross weight 1,100 kg length 3.60 m Width 1,65 m height 2.30 m Bconuvkzue Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ... më shumë »
3787905.jpg
Color Extractor
Black and white Extractor Zsv2auyb Total weight of approx. 600 800kg Length 1.80 m Width 1,60 m Height 2.10 m Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ket... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Eusebio GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3787929.jpg
Redler 30t Mint (16 metra)
30 ton transport, chain conveyors Bcon07tpyz Lay 6.60 m 390kg Length 9.40 m 350kg Width 0.32 m 740kg Height 0.36 m 890 kg conveyor chain 1 euro pallet 150 kg Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkt ...
3787908.jpg
Plani i printimit Streckel & Schrader K.G.
For the calibration of grain, etc. Gross weight 1,100 kg length 3.60 m Width 1,65 m height 2.30 m Bconuvkzue Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3787905.jpg
Color Extractor
Black and white Extractor Total weight of approx. 600 800kg Length 1.80 m Width 1,60 m Height 2.10 m Zsv2auyb Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3787897.jpg
Plansifter
Calibration and screening of cereals, flour, seeds, etc. Bconrmn2xz Weight 540 kg length 1.20 m Width 1.20 m Height: 1.60 m Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3787889.jpg
Vidhos me shtyp SEW-EURODRIVE
For the filling of containers on euro pallet 120/80 cm Bconpaeoxr Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3787852.jpg
Ekranet e sheshtë përfshirë. sieves
Total weight 400 kg Length 1.80 m Width 1.20 m Height: 1.50 m Ptqxsm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3787844.jpg
Jet Pearler Satake Engeneering Co.
the peeling and polishing of grain such as spelt, Einkorn etc. Cjbz0nse Weight 470 kg length 1.56 m Width 0.74 m height 1.55 m Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave