Profili i Dealer

DEXEL Sp. z o.o.

DEXEL Sp. z o.o.


Herr Dariusz Leonkiewicz

Sportowa 14
74-107 Daleszewo

Poloni


numrin e telefonit Trego


we are trade company specialized on paper stock lots and paper converting machines

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3793696.jpg
SLItter rewinder JAGENBERG
working width 1600mm Hg928quza më shumë »
3793692.jpg
SLItter rewinder SPANN-TEC 1200 ST
working width 1200mm 2q98i3 më shumë »
3793683.jpg
sheeter JAGENBERG RQSGL
working width 2100mm Glvg0ut më shumë »
Dërgoni kërkesën për DEXEL Sp. z o.o.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3793696.jpg
SLItter rewinder JAGENBERG
working width 1600mm Hg928quza
3793692.jpg
SLItter rewinder SPANN-TEC 1200 ST
working width 1200mm 2q98i3
3793683.jpg
sheeter JAGENBERG RQSGL
working width 2100mm Glvg0ut
3748950.jpg
Regjistri i arkave GOEBEL rrotullon makinën GOEBEL GOEBEL PRACTICA
max. web width 1000 mm max. diameter unwind 1250 mm core diameter of unwind 70 – 76 mm Bcdc0i2q0w max. diameter rewind 400 mm min. inner core diameter 12 mm min. slitting width 15 mm max. speed 300 m/min. additionally eq ...
3748937.jpg
Regjistri i arkave GOEBEL rrotullon makinën GOEBEL GOEBEL PRACTICA
max. web width 1000 mm max. diameter unwind 1250 mm core diameter of unwind 70 – 76 mm max. diameter rewind 400 mm Bcdcwm3hwj min. inner core diameter 12 mm min. slitting width 15 mm max. speed 300 m/min.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave