Profili i Dealer

Birograf Comp

Birograf Comp


Herr Marko Biro

Atanasija Pulje 22
11080 Beograd

Serbia dhe Mali i Zi


numrin e telefonit Trego


Ofertat tona të lartë
3778316.jpg
binder përsosur HORIZON BQ 470
HORIZON BQ 470-EVA Hcqulmvim ONLY 1.6 MILION BOOKS - glue: EVA - technology: touch & work - savabele jobs: 200 memories for repeat orders - side gluing: hotmelt - perforating unit: 4-time... më shumë »
3778312.jpg
sticher shale Sheridan 562-S-6
Sheridan 562-S-6 6 stacking feeder 2 hand station 1 cover feeder stitching station 2 staple stitching heads HOHNER 52/8 (REFURBISHED) trimmer belt delivery Format max 305 x 495 mm Dwbnii... më shumë »
3778310.jpg
binder përsosur NEWBIND EXPLORE PA PUR GLUE
NEWBIND EXPLORE PA PUR OR EVA ONLY 17000 BOOKS MACHINE HAS DONE Bcluihvlqg Max. speed:500 books/h Max binding size 440mmx310mm Min binding size 120mmx105mm Book spine thickness ... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Birograf Comp

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Aktive në fushat e mëposhtme
ofron Machine
3778316.jpg
binder përsosur HORIZON BQ 470
HORIZON BQ 470-EVA ONLY 1.6 MILION BOOKS - glue: EVA - technology: touch & work - savabele jobs: 200 memories for repeat orders - side gluing: hotmelt Hcqulmvim - perforating unit: 4-times scoring - exhauster: extrac ...
3778312.jpg
sticher shale Sheridan 562-S-6
Sheridan 562-S-6 6 stacking feeder 2 hand station 1 cover feeder stitching station 2 staple stitching heads HOHNER 52/8 (REFURBISHED) trimmer belt delivery Format max 305 x 495 mm Format min 89 x 146 mm Dwbnii ...
3778310.jpg
binder përsosur NEWBIND EXPLORE PA PUR GLUE
NEWBIND EXPLORE PA PUR OR EVA ONLY 17000 BOOKS MACHINE HAS DONE Max. speed:500 books/h Max binding size 440mmx310mm Min binding size 120mmx105mm Bcluihvlqg Book spine thickness 03-50mm Max cover size 700m ...
3778309.jpg
makinë Mbledhja WOHLENBERG ZTM 460
WOHLENBERG ZTM 460 max. size 32 x 46 cm Bcluh8ef3f max. 7.000 cycles/h 24 stations gathering machine + HAND STATION CRISS CROSS DELIVERY PUMPS IN PRODUCTION, IN GOOD WORKING CONDITION, TEST POSSIBLE
3778308.jpg
binder përsosur GANTENBEIN BUFALO 500
Max. Size/Width: 330x450 mm (13.0"x17.7") Bcluhutaie More Details: 1 clamp perfect binder manual feeder milling station dust extraction gluing hot-melt adhesive side gluing stations for gluing fabric or gauze block p ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave