Profili i Dealer

Multi-Trans GmbH

Multi-Trans GmbH


Herr Andreas Roos

Naustraße 1
85368 Moosburg / Pfrombach

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit


Bei Multi-Trans bekommen Sie gepflegte gebrauchte Stapler, Elektrofahrzeuge und Industrieanhänger – zum Kauf oder zur Miete. Nutzen Sie diese Alternative, und profitieren Sie dabei von unserer Kompetenz als Hersteller: alle Geräte werden sorgfältig überholt und getestet.

Sprechen Sie uns an: wir geben Ihnen gerne Auskunft über die aktuelle Verfügbarkeit und den Verkaufs- bzw. Mietpreis der einzelnen Geräte!

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3790097.jpg
Shear platformë pune X 32 Fabrikat Arbeitsbühne: UpRight Arbeitsbühne UpRight / Geräte-Nr.: 20813
Bcpcbbiu3r më shumë »
3781025.jpg
Stacker elektrike RX 60-30 Still Still RX 60-30 Elektrostapler / Geräte-Nr.: 3180768
Xstohcbb më shumë »
3781026.jpg
FD30 S2 Goodsense Goodsense FD30 S2 Dieselstapler / Geräte-Nr.: 3140727
Hdj299dvc më shumë »
Dërgoni kërkesën për Multi-Trans GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave