Profili i Dealer

Becker Zerspanungstechnik

Becker Zerspanungstechnik


Herr Roman Becker

Bleichereistr. 20
73066 Uhingen

Gjermani


numrin e telefonit Trego


Becker Zerspanungstechnik ist ein Metallverarbeitendes Betrieb im raum Stuttgart

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3827150.jpg
NEFF URACH RPH10
Bcz2dwiago më shumë »
3801421.jpg
Makina mulliri universale MIKRON Mikron MIKRON WF51C
MICRON WF51C universal milling boring CNC machine Heidenhein control TNC 155 40-4000 RPM ISO 40 recording Nff8n Quill trail 90 X 710 Y 500 Z 460 procedures. Machine can be immediately viewed und... më shumë »
3746323.jpg
REFORMA AR15 zbuloni SKUs Sander Maschinenfabrib Reform Germany 7
DIS SKUs grinder brand reform AR15 type 7 Dal8dmt Grinding length 1500 mm, grinding width 150 mm 16.5 KW Machine is still in operation and can be visited like. Very good condition. Shpallja ësht... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Becker Zerspanungstechnik

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3801421.jpg
Makina mulliri universale MIKRON Mikron MIKRON WF51C
MICRON WF51C universal milling boring CNC machine Nff8n Heidenhein control TNC 155 40-4000 RPM ISO 40 recording Quill trail 90 X 710 Y 500 Z 460 procedures. Machine can be immediately viewed under power and to be picked. Sh ...
3746323.jpg
REFORMA AR15 zbuloni SKUs Sander Maschinenfabrib Reform Germany 7
DIS SKUs grinder brand reform AR15 type 7 Grinding length 1500 mm, grinding width 150 mm 16.5 KW Dal8dmt Machine is still in operation and can be visited like. Very good condition. Shpallja është përkthyer automatikisht dh ...
3746353.jpg
Makinë shpuese Flat Elf SW8 ELB
Electr. & hydr. Coolant system, establishment Electro-magnetic plate 2500 X 1000 Djkbmfr Gr. Grinding length 800 mm gr. Grinding width 350 Grinding wheel RPM 1400/2800 RPM Machine is still in use may like to be visited. ...
3746358.jpg
Torno Colchester Colchester
Here a COLCHESTER Konv.Drehmaschine with digital display is offered in the good Zustand.Die machine is still in operation and can be visited like. Are accessories like recording additional jaw Chuck. Bcckvzt0jw Shpallja është ...
3746366.jpg
Torno XYZ ciklit SLX355XYZ XYZ Maschine Tolls
A top cycle-controlled lathe of brand XYZ SLX355 Tip height 185 Spitzenweite1000mm Turning diameter 360 ø over cross slide 225 Bed width 300 mm spindle retainer D1-6 camlock (DIN 55029) Spindle hole 52 mm speed range RPM 50-4 ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave