Profili i Dealer

Barbatus Sp. z o.o.

Barbatus Sp. z o.o.


Frau Anna Tylki

Premysława 3
62-081 Baranowo

Poloni


numrin e telefonit Trego


Ofertat tona të lartë
3745473.jpg
Krążkowo Cablevey litar transportieri
Technology capable of moving raw materials in size from grains of coffee to bulk materials. Krążkowo conveyor rope is characterized by:-a delicate handling of transported material-low demand for ene... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Barbatus Sp. z o.o.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3745473.jpg
Krążkowo Cablevey litar transportieri
Technology capable of moving raw materials in size from grains of coffee to bulk materials. Krążkowo conveyor rope is characterized by:-a delicate handling of transported material-low demand for ene... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave