Profili i Dealer

Horczyk Bleche-und Betriebsausstattungshandel GmbH&Co.KG

Horczyk Bleche-und Betriebsausstattungshandel GmbH&Co.KG


Herr Jürgen Horczyk

Bruchstraße 2
57578 Elkenroth

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit

kontakte të tjera

Herr Berthold Kern

Gjuhë: Deutsch

Blech-und Betriebsausstattungshandel
Maschinenhandel

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3747100.jpg
band pa SAC BW 600
Cutting height 420 mm Bccrs73iy3 Max band length 4600 mm, min 4540 mm 380V Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3747098.jpg
klubet Journal Kölle Z 40
Suction cutter 160mm, saw 100mm Bccrskz7q0 650kg, 9, 7KW Blade 400 mm, spindle 40 mm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3747095.jpg
Pendulum saw Pfeiffer EB 125 Piccolo
incl. Table 120 x 65 cm, 2Rollböcke 212 cm and 300 cm 3.7 KW Nwtqpyux Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për Horczyk Bleche-und Betriebsausstattungshandel GmbH&Co.KG

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3747100.jpg
band pa SAC BW 600
Cutting height 420 mm Max band length 4600 mm, min 4540 mm 380V Bccrs73iy3 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3747098.jpg
klubet Journal Kölle Z 40
Suction cutter 160mm, saw 100mm 650kg, 9, 7KW Blade 400 mm, spindle 40 mm Bccrskz7q0 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3747095.jpg
Pendulum saw Pfeiffer EB 125 Piccolo
incl. Table 120 x 65 cm, 2Rollböcke 212 cm and 300 cm 3.7 KW Nwtqpyux Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3747094.jpg
Kthyeshëm gisht frezë Martin T 23
incl. wood produced 3 roll feed Cccjhlaw Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3745692.jpg
shtypi Edge GEA Kapre 3000
Heating rail 0-200 degrees 6 cylinder 2q8pm3 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3745686.jpg
Abrichthobelmaschine Griggio PF 430
Planing width 42 cm Length 270 cm Gzax2n7uw 5,5KW Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3745679.jpg
makine shpimit seri Brandt DB 19
1, 5KW 400V Bccelofoip 19 drilling sites, 32 mm hole series Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3745672.jpg
Kunj makinë mërzitshëm Dietze
Dowel boring machine 0,8KW 2850U/min 1 clamping lever is missing Vsg83i Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3745668.jpg
Kettenstemmer Haffner SL 75
Kettenstemmer with spindle 1,1KW Bcceifiqme Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3745666.jpg
edge makinë lustrim EBM EF 103
Mascchine for edge preparation 0,7KW Gzar3wnec Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3745655.jpg
Makinë e mërzitshme të kunjit të çarçafëve Frommia Typ 271
0,75 KW 400 V Njglsthx Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3745648.jpg
shënoj unbekannt
Robust older Abrichthobelmaschine Bccecgq92q Year unknown Planing width 52 cm Table length 245 cm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3745645.jpg
Kthyeshëm gisht frezë SCM T 160
Milling machine with wood produced 3 roll feed and Njdmg09n 2pcs AB table spacers Optional accessories can be purchased Additionally (Extractor hood for starting ring milling, milling cutters, insertion charging AB etc.) Shpal ...
3745633.jpg
Metal Band Saw Jaespa Mod. MSU 4
Metal band saw Sharpener F3ykspb Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3745612.jpg
Kombinimi i pluhurit, trashësisë BGU KAD 422
Planing width 40 cm Planing height 23 cm Table length 180 cm Machine is in very good used condition! Dwankm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3745606.jpg
Tabela MITER pa Ulmia Typ 1622
400V,1,5KW Gzaaap2sg 208kg Table size 56x71cm, height 94 cm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave