Profili i Dealer

Ing.Josef Gottvald

Ing.Josef Gottvald


Herr Josef Gottvald

Krasová 30
67906 Jedovnice

Republika Çeke


numrin e telefonit Trego

Jsme firma zabývající se opravami,nákupem a prodejem použitých ofsetových tiskařských strojů.Na trhu se pohybujem nepřetržitě od roku 2008 do současnosti. Za tuto dobu jsme prodali desítky strojů do Brazílie,Indie,Polska ,Slovenska a dalších zemí.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3748362.jpg
POLLY 466 APH DST DOBRUŠKA
1) Varn dampening 2) Polycontrol Ss2jik 3) Indray 4) the impression that 34 million Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3748136.jpg
RYOBI 754 XLA-4 Japan
Machine specifications: 1) year of manufacture 2005, 2009 installation (demonstrator) 2) Alcohol wetting AAC Gzxsaovji 3) Control inking PDS-E 4) automatic washing the inking 5) Contro... më shumë »
3746377.jpg
SAKURAI 474 PE II
Sakurai 474EPII-top condition, Model: 04/2000 Format: 52x74 Impression ca. 65 Mio.- -vacuum belts on feeder -Unleash the side mark Bcck2o0fgj -2/2 Perfector 4 + 0 – automatic unleash -autopl... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Ing.Josef Gottvald

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Aktive në fushat e mëposhtme
ofron Machine
3748362.jpg
POLLY 466 APH DST DOBRUŠKA
1) Varn dampening Ss2jik 2) Polycontrol 3) Indray 4) the impression that 34 million Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3748136.jpg
RYOBI 754 XLA-4 Japan
Machine specifications: Gzxsaovji 1) year of manufacture 2005, 2009 installation (demonstrator) 2) Alcohol wetting AAC 3) Control inking PDS-E 4) automatic washing the inking 5) Control Panel 6) Dusting Grafix ...
3746377.jpg
SAKURAI 474 PE II
Sakurai 474EPII-top condition, Model: 04/2000 Format: 52x74 Impression ca. 65 Mio.- -vacuum belts on feeder -Unleash the side mark -2/2 Perfector 4 + 0 – automatic unleash -autoplate -automatic format adjustment, this c ...
3746297.jpg
POLLY PRESTIGE 674 + LACQUER KBA DOBRUŠKA
1) Alcohol wetting Bcckdt3ddz 2) Cooling TECHNOTRANS 3) remote control registers and ink key POLYCONTROL 4) of semiautomatic clamping printing plates 5 Automatic washing of the inking unit) 6) automatic washing off ...
3746294.jpg
ADAST DOMINANT 516 Česká Republika
1) Pseudoalkohol dampening 2) Printax Puder B0t20whw 3) Compresor Becker Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3746288.jpg
KBA RAPIDA 72-5 Německo
colors: 5 impressions: 108 mio size max.: 520 x 720 mm (B2) size min.: 210 × 297 mm, speed max: 15.000 l/h. Bccka8bqpq control panel: KBA Colortronic Remote Control moisturizing: Baldwin and device for cooling, recycling ...
3746282.jpg
ADAST 856 DOMINANT Česká Republika
1) Alcohol wetting ADAMATIC 2) ink key remote control and registers ADACONTROL Yrsxxk 3) control the machine from a touch screen TOUCH SCREAN 4) GRAFIX powder sprayer 5) the machine is without perfektoru 6) the num ...
3746278.jpg
HEIDELBERG PM 74-2 P Německo
1. the owner-press war without damage The number of copies of 31.5 million Bccj78vyhg Max speed 12 000/hour Max paper size 530x740 Paper thickness of 0.03 – 0.6 mm Alcohol wetting and cooling system Technotrans ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave