Profili i Dealer

Ravelli di Ravelli Simone

Ravelli di Ravelli Simone


Herr Claudio Ravelli

Via dell'Industria 5
24058 Romano di Lombardia

Itali


numrin e telefonit Trego


RAVELLI Service è un'impresa operante nel settore della vendita ed assistenza delle macchine da cucire industriali per abbigliamento

Novità: Macchine taglio ed incisione LASER

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ravelli di Ravelli Simone është një tregtar i besuar
Ky tregtari është verifikuar me sukses dhe ai u dha vulën besimit Machineseeker


Çfarë është vula?

Vula Besimi Machineseeker jep blerësit aftësinë për të zbuluar nëse ata kanë për të bërë atë me një shitës besuar në një shikim.

Çfarë do të thotë kjo për blerësit?

Blerësit mund të kufizojnë rrethin e partnerëve të mundshëm të biznesit, pa kontrolle të gjera dhe kompanitë që e bëjnë favor dyqane të ndershme dhe të mira me probabilitet të lartë.
Sigurisht që të ndodhë gjithsesi gjatë dallimet e procesit të blerjes të opinionit. Machineseeker dhe Thorsten Muschler GmbH nuk është përgjegjës për shkeljet e aktiv Maschinensucher ose Machineseeker blerës apo shitës.

Më shumë informacion në lidhje me vulë

Ofertat tona të lartë
3743054.jpg
Shtyp xhepat folds MAICA 1200
Stirring machine complete with various templates. 3oizcco më shumë »
3822285.jpg
Laser Cutting MTCH MT-1290W100
Description Our laser cutting machines work with Co2 laser, it is perfect for cutting wood, acrylic, plexiglass, paper, plastic, rubber and many other non-metallic materials. The laser cutting machin... më shumë »
3822273.jpg
Printing UV MTH UV-A3
Technical features: Printhead: Epson R330 Number of nozzles: 90 * 6 = 540 Maximum Print Resolution: 5760 * 1440 dpi Crpfukb Channels Color: 6 Color configuration: C M Y K W W Cartri... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Ravelli di Ravelli Simone

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3743054.jpg
Shtyp xhepat folds MAICA 1200
Stirring machine complete with various templates. 3oizcco
3822285.jpg
Laser Cutting MTCH MT-1290W100
Description Our laser cutting machines work with Co2 laser, it is perfect for cutting wood, acrylic, plexiglass, paper, plastic, rubber and many other non-metallic materials. The laser cutting machine is very useful for the produ ...
3822273.jpg
Printing UV MTH UV-A3
Technical features: Printhead: Epson R330 Number of nozzles: 90 * 6 = 540 Maximum Print Resolution: 5760 * 1440 dpi Channels Color: 6 Crpfukb Color configuration: C M Y K W W Cartridges: CISS (Continuous Ink Sup ...
3743352.jpg
band pa F.K. ARNA TV-3
Meat saw for fabrics Ptpmdy Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3792336.jpg
Laser cutting MTCH MT-7050W100
Description Our laser cutting machines work with Co2 laser, it is perfect for cutting wood, acrylic, plexiglass, paper, plastic, rubber and many other non-metallic materials. The laser cutting machine is very useful for the produ ...
3792326.jpg
Laser cutting MTCH MT-35W50
DESCRIPTION Laser marking and engraving machine. Smart Design Worktop 500 x 300 mm 50W Co2 laser tube Motorized Z axis Hgtdvfzgg Our laser cutting machines work with Co2 laser, it is perfect for cutting wood, ac ...
3743348.jpg
Makinë lesh BONIS A21RD
Makinë lesh Bcbouyaudu Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3743346.jpg
Makinë për qepje PFAFF 487-G-706/81-900/51
LINEAR PFAFF sewing machine for ruffles, with top feed thread trimmer. Gyk8poq2s Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3743340.jpg
12 hala për makinë qepëse SUNSHINE 3412P
12 sewing machine NEEDLES Bcboslxhdm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3743060.jpg
Ndërprerja e temave të makinës CF CF R1
Trimming machine for cleaning from garments with excess threads. Bcbl87n90u
3743057.jpg
buttonholing JUKI LBH-770
Sewing machine for shirt buttonhole Bcbl8a0o8r
3743050.jpg
Makinë qepëse Crochetta UNION SPECIAL 53400K
Bcbl28chsk UNION SPECIAL crochet sewing machine, in excellent condition with NEW electronic motor.
3743049.jpg
Makinë qepëse mbulojnë 3 gjilpëra PEGASUS W664-03FC-356-VT434
Sewing machine 3 NEEDLES lower and upper cover of thread trimmer arm, EFKA motor. Bcbl2urb8j Never used, NEW.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave