Profili i Dealer

Vogtländisches Kabelwerk GmbH

Vogtländisches Kabelwerk GmbH


Frau Cornelia Hübner

Breitscheidstrasse 122
08525 Plauen

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit


Die VOKA GmbH -Vogtländisches Kabelwerk GmbH- wurde bereits 1919 gegründet und hat sich über die Historie der Kabelindustrie zu einem der führenden Spezialhersteller von Telefon- und Kommunikationskabeln entwickelt. Unsere Produktpalette umfasst: Fernmelde- und Brandkabel, Installationsleitungen, Erdkabel, Elektronik-Steuerleitungen, Steuerleitungen, PVC-Schlauchleitungen/PVC-Aderleitungen, Installationskabel für Industrieelektronik, Mess- und Steuerkabel, Datenkabel, ... sowie Sonderkabel mit speziellen Approbationen.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3745684.jpg
shënoj ILLIC M140B
Width x length x height: 1.2 x 1.8 x 0.9 m Weight: approx. 0.7 t Bu8cnomu Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3745682.jpg
Tabela pa rrethore Kirchner Leipzig KAD60/6MA
Width x length x height: 1.1 x 2.0 x 1.1 m Weight: 0.83 t Yrsxes Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3745681.jpg
Tabela pa me tavolinë rrëshqitëse ELLMA SGKTnR
Width x length x height: 1.3 x 1.85 x 0.9 m Weight: 0.76 t Ndpqr Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për Vogtländisches Kabelwerk GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Aktive në fushat e mëposhtme
ofron Machine
3745684.jpg
shënoj ILLIC M140B
Width x length x height: 1.2 x 1.8 x 0.9 m Bu8cnomu Weight: approx. 0.7 t Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3745682.jpg
Tabela pa rrethore Kirchner Leipzig KAD60/6MA
Width x length x height: 1.1 x 2.0 x 1.1 m Weight: 0.83 t Yrsxes Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3745681.jpg
Tabela pa me tavolinë rrëshqitëse ELLMA SGKTnR
Width x length x height: 1.3 x 1.85 x 0.9 m Weight: 0.76 t Ndpqr Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3745675.jpg
Band saw Bäuerle GDR 58,4
Width x length x height: 1.4 x 1.8 x 3 m (2, 5 m to the loaded) Weight: 0.85 t Njmkkdyl Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3745671.jpg
Laminate Trimmer Bäuerle SF-1/2
Width x length x height: 1.1 x 1.3 x 1 m Weight approx. 0.8 t Ndpqh Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave