Profili i Dealer

Holzbearbeitungsmaschinen.online

Holzbearbeitungsmaschinen.online


Herr Karsten Krüger

Vogelsbitze 2
53604 Bad Honnef

Gjermani


numrin e telefonit Trego

holzbearbeitungsmaschinen.online
Handel mit Holzbearbeitungsmaschinen und Zubehör. Preisgünstige Maschinen ohne Überholung.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3741718.jpg
Sharrat disk Formatkreissäge STETON SC400/3200
Double trolleys, before scoring unit, swiveling, RIP fence with electrically operated adjustment, RIP fence with digital display, table top panel, electric height adjustment, electric swivel adjustmen... më shumë »
3741717.jpg
Makina bluarje Edge Kantenschleifmaschine HAPFO KS 18
rotating grinding unit oscillation with separtatem engine, height-adjustable grinding table, RADIUS grinding device, console for feed, sanding belt change of quick-clamping system, including miter gau... më shumë »
3741716.jpg
Saws panel Plattensäge HOLZHER 1265 Super Cut
stable position of the saw carriage up and down, foldable immersion lever on the saw unit, hub roller transport system, Super-cut scoring saw with CARBIDE inserts, be bare hem Edition Gx2ywr8qu -Tec... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Holzbearbeitungsmaschinen.online

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3741718.jpg
Sharrat disk Formatkreissäge STETON SC400/3200
Double trolleys, before scoring unit, swiveling, RIP fence with electrically operated adjustment, RIP fence with digital display, table top panel, electric height adjustment, electric swivel adjustment, digital display of the Swiv ...
3741717.jpg
Makina bluarje Edge Kantenschleifmaschine HAPFO KS 18
rotating grinding unit oscillation with separtatem engine, height-adjustable grinding table, RADIUS grinding device, console for feed, sanding belt change of quick-clamping system, including miter gauge, exhaust fan, drive systems ...
3741716.jpg
Saws panel Plattensäge HOLZHER 1265 Super Cut
stable position of the saw carriage up and down, foldable immersion lever on the saw unit, hub roller transport system, Super-cut scoring saw with CARBIDE inserts, be bare hem Edition -Technical data- Cutting length: 4100 mm, cu ...
3741715.jpg
salcë Abrichte WEINIG 510A
Fuegeleiste -Technical data- Meqez33t Planing width: 510 mm, length: 2500 mm, number of knives: 2 piece, dust nozzle: 140 mm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3741714.jpg
tavolina router Zapfenschneid- u. Schlitzmaschine SAOMAD ST400
-gebraucht- Pneumatic clamping device -Technical data- Spindle diameter: 40 mm, clamping height: 160 mm, tool diameter: 400 mm, blade diameter: 400 mm P87rpis Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkt ...
3741724.jpg
makina buzë banding Kantenanleimmaschine FELDER G 560
Control with LCD display, manual adjustment of pressure bridges, feed by means of transport chain, workpiece support extendable, Fügefrässtation, diamond jointing cutter in the same and opposite, below this glue compound miter s ...
3741713.jpg
Makinat shpuese Beschlagbohrmaschine BLUM M51N1000
pneumatic clamps, insertion device, Lochreihenbohrkopf with 7 spindles -Technical data- Number of spindles: 5 units, fence: 4, engine: 0,75 kW Gutiqur Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mun ...
3741711.jpg
Pajisjet e thithjes Absauggebläse / Ventilator
Steel fan -Technical data- Pipe diameter: 350 mm, motor: 4 kW Ndlup Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3741710.jpg
Prerja e zinxhirit Kettenfräse RAPID
Floor model, 9 other chains in various widths, 9 other chains in various widths -Technical data- Bca9ms0uyo Chain set: 10 mm, motor: 1,5 kW Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ...
3741709.jpg
Pajisjet e thithjes Absauggerät HOLZKRAFT 3001
Steel fan -Technical data- Dust nozzle: 200 or 3 x 100 1 x 120 mm, motor: 3 HP Bca9mjjpen Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3741708.jpg
PRODHIME Vorschubapparat FELDER F 34
incl. tripod -Technical data- Roles: 3 pieces, number of speeds: 4 Bca9l9yjqm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3741707.jpg
saws miter Kappsäge BERG UND SCHMIDT Junior 275
Base, drive systems Bca9lwhd3l -Technical data- Cutting height: 60 mm, others: 230 Volt Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3741706.jpg
Pajisjet e thithjes Absauggebläse / Ventilator HÖCKER POLYTECHNIK
-Technical data- Pipe diameter: 200 mm, motor: 3 kW Gx2vxggik Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3741705.jpg
Pajisjet e thithjes Absauggerät
Metalluefterrad -Technical data- Dust nozzle: 160 mm, motor: 2,2 kW Menfoeuj Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3741704.jpg
Spërkatësit pa ajër Spritzgerät WIWA 27/32
Spray gun, airless -Technical data- Air pressure: 256 bar, operating pressure: 8 bar P28fxai Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3741703.jpg
saws rimeso Furnierfügemaschine SCHEER
-Technical data- Grt3ymh Cutting length: 3,000 mm, size: 3,500 x 1,000 x 1,350 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3741702.jpg
saws miter Kappsäge ULMIA 1560
swiveling -Technical data- Motor: 1.1 kW, Miscellaneous: 400 volts Wurig Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3741712.jpg
saws miter Pendelsäge
-Technical data- Saw blade diameter: 400 mm, motor: 1,85 kW Dwajqq Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3741725.jpg
makina buzë banding Kantenanleimmaschine BRANDT KDF 530 C
PC-control with screen, swing-out control panel, program memory, manual, self-clamping pressure bridges adjustment, feed by means of transport chain, workpiece support extendable, diamond jointing cutter in the same and opposite, ...
3741701.jpg
Pajisjet e thithjes Absauggebläse / Ventilator
-Technical data- Ndluf Pipe diameter: 140 mm, motor: 1.1 kW Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3741723.jpg
Katër side planer Vierseitenhobel GUILLIET KXY
Reversible blade system, electric height adjustment, Staubgeprüft -Technical data- Gxsui32 Planing width: 180 mm, planing height: 120 mm, number of spindles: 4, feed speeds: 2, dust nozzle Ø: 150,120,120,140 mm, dimensions (L ...
25 Shfaq Ofertat ›
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave