Profili i Dealer

Regutec a.s.

Regutec a.s.


Herr Jan Laža

Němčičky 92
66466 Němčičky

Republika Çeke


numrin e telefonit Trego


Ofertat tona të lartë
3781623.jpg
Pompë hidraulike - rregullueshme Hagglund P14S-2R1A/884-B-00 A1-M2
We offer an unused hydraulic pump Hagglund made in Sweden that was bought in 1998 for tire crushing. However, the project has not been completed and the pump has never been in operation. Hagglund is s... më shumë »
3749845.jpg
vidë transportues Prokop
Worm bottom for bulk material transfer. We offer 3 Pieces or we offer one piece for 650 EUR. The conveyor was shut down after a short period of operation. Both the engine and gearbox should be functio... më shumë »
3746283.jpg
mulli Kalander
The Kalander crusher from Italy is a rebuilt functional crushing machine for rubber rubber products. We sell in the state as shown. Cuopcll më shumë »
Dërgoni kërkesën për Regutec a.s.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3781623.jpg
Pompë hidraulike - rregullueshme Hagglund P14S-2R1A/884-B-00 A1-M2
We offer an unused hydraulic pump Hagglund made in Sweden that was bought in 1998 for tire crushing. However, the project has not been completed and the pump has never been in operation. Hagglund is stored in a dry place. The Hagg ...
3749845.jpg
vidë transportues Prokop
Worm bottom for bulk material transfer. We offer 3 Pieces or we offer one piece for 650 EUR. The conveyor was shut down after a short period of operation. Both the engine and gearbox should be functional. The body is slightly corr ...
3746283.jpg
mulli Kalander
The Kalander crusher from Italy is a rebuilt functional crushing machine for rubber rubber products. We sell in the state as shown. Cuopcll
3746231.jpg
Splitter FK FK
The splitter is refurbished and shut down. Usable for cutting material up to 900Kg / m3. Missing cutting knife and documentation. Ndqbx
3738889.jpg
Shtypi elektro-hidraulik për grushta të mëdha në zonë SANDT SANDT 611
Electro-hydraulic large area punch press - Bridge punch with two manual sliding table Bcafd2vv3j It is used for punching paper, cardboard, leather, plastics, felt, rubber, moltopren, textiles and similar materials. With the c ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave