Profili i Dealer

Overmeer Auto´s

Overmeer Auto´s


Herr Michel Overmeer

Kelvinstraat 3
6601 HH Wychen

Holandë


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit

Overmeer auto’s

Wij zijn gespecialiseerd in rijk uitgeruste auto’s afkomstig van dealerbedrijven in zowel Nederland als buitenland. Deze auto’s worden in de regel verkocht aan u als Consument, Merkendealers en Universele garages.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3739695.jpg
Shasia taksi Volkswagen 2.5 TDI HOOGWERKER TEUPEN EURO B25T
Transmission: 5 gears, Manual gearbox Type of fuel: Diesel Colour: Yellow Lrwesynp Wheelbase: 402 cm Power: 80 kW (109 HP) më shumë »
3739693.jpg
Transporter Car VERGAUWE VF BE OPLEGGER/MACHINE-/AUTOTRANSPORTER
Colour: White Tail lift: Yes Gouq8fn më shumë »
3739694.jpg
Shasia taksi Mitsubishi Kipper+Kraan,airco,standkachel
Transmission: 5 gears, Manual gearbox Cab: day Type of fuel: Diesel Colour: Grey C0jeyezo Max. towing weight: 3.500 kg Wheelbase: 280 cm Power: 92 kW (125 HP) më shumë »
Dërgoni kërkesën për Overmeer Auto´s

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Aktive në fushat e mëposhtme
ofron Machine
3739695.jpg
Shasia taksi Volkswagen 2.5 TDI HOOGWERKER TEUPEN EURO B25T
Transmission: 5 gears, Manual gearbox Type of fuel: Diesel Colour: Yellow Lrwesynp Wheelbase: 402 cm Power: 80 kW (109 HP) më shumë »
3739693.jpg
Transporter Car VERGAUWE VF BE OPLEGGER/MACHINE-/AUTOTRANSPORTER
Colour: White Tail lift: Yes Gouq8fn më shumë »
3739694.jpg
Shasia taksi Mitsubishi Kipper+Kraan,airco,standkachel
Transmission: 5 gears, Manual gearbox Cab: day Type of fuel: Diesel Colour: Grey C0jeyezo Max. towing weight: 3.500 kg Wheelbase: 280 cm Power: 92 kW (125 HP) më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave