Profili i Dealer

Houtdrogerij Friesland B.V.

Houtdrogerij Friesland B.V.


Herr Arno Gons

Oosterwoldseweg, 74
7741 Coevorden

Holandë


numrin e telefonit Trego


Recycling & Machinetrading

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3810226.jpg
StarScreen Me transportues (sterrenzeef) Slootweg KSZ-1200
Starscreen With bottom conveyor, equipped with top scrapper brush. Deck is 1200mm wide and 6 meter long. Hlz0i30fs Bottom conveyor is 1 meter wide 9meter long më shumë »
3806815.jpg
Rrokullisje me rul unknown
Roller conveyor bend 90gr 500mm wide B9perd89 më shumë »
3800692.jpg
transportues i zgjatur në kornizë unknown
Extendable Conveyor 500x13meter till 18.5 metre on frame closed top. 2rafdu Frame 3 m heigh. Total 5 meters heigh Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të k... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Houtdrogerij Friesland B.V.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3810226.jpg
StarScreen Me transportues (sterrenzeef) Slootweg KSZ-1200
Starscreen With bottom conveyor, equipped with top scrapper brush. Deck is 1200mm wide and 6 meter long. Bottom conveyor is 1 meter wide 9meter long Hlz0i30fs
3806815.jpg
Rrokullisje me rul unknown
Roller conveyor bend 90gr 500mm wide B9perd89
3800692.jpg
transportues i zgjatur në kornizë unknown
Extendable Conveyor 500x13meter till 18.5 metre on frame closed top. Frame 3 m heigh. 2rafdu Total 5 meters heigh Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3800675.jpg
Porta elektrike 6, 5 m
Excess gate 6.5 metres 2.5 metres height incl. motor and foundation. Wiring needs to be checked Gji7upd Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3800654.jpg
Depozita (naftë) Tank 8000ltr
Tank with pump, 8000 litres, 5 meter x D1500 Gdau8ko Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3798738.jpg
Rrokullisje me rul Slootweg
Roller conveyor 500mm WIde 90degree Bcrsqii08s
3798729.jpg
Njësia e Brezit të Makinës 1000xD400 Slootweg
Drive Unit fot conveyor, 1000mm wide and rol is D400 Bcrsnsoikj
3798719.jpg
Transportues, 1000x1 metër Slootweg
Conveyor 1000mm wide and 10 meter long Bcrsktcqb9
3798718.jpg
Transportues, 600x1meter unknown
Conveyor 600mm wide and 1 meter. Bcrskjrkn8
3798716.jpg
Transportues, 600x8meter me modul peshimi Slootweg
Conveyor 600mm wide and 6 meter long . Hioua9hf3 build in SEG weighing system.
3798715.jpg
Transportues, kënd-kornizë 800x6meter Slootweg
Conveyor 800mm wide and 5 meter long tilted on frame 30 degree. Profile Belt with belt brush 3xlphfr2
3798711.jpg
V- Transportues, 600x6meter Slootweg
Conveyor 800mm wide and 10 meter long Nfdjx
3798705.jpg
Transportues, 800x6meter vertegaal
Conveyor 800mm wide and 5 meter long 3xip2njr
3798702.jpg
Transportues, 800x10meter Slootweg
Conveyor 800mm wide and 10 meter long Wwi7o
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave