Profili i Dealer

AH Investment

AH Investment


Frau Anna Harastowicz

Mohna 36 3
87-100 Toruń

Poloni


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Ofertat tona të lartë
3742119.jpg
Vertikale kthyer torno RAFAMET KCF 320
Turning diameter 3500 mm Table diameter 3200 mm Max turning height 1800 mm Max weight of workpiece 25 ton Bcbdgplrzh më shumë »
3740152.jpg
Grinding brendshme WMW SI 4
internal diameter: mm swing diameter: 315 / 450 mm grinding depth: 200 mm cone grinding up to:60 Grad internal grinding diameter:min./max. 5 / 200 mm Ptpi9y stroke of the table: 5 -560 mm rapi... më shumë »
3739936.jpg
Crank Press ZDAS LU 250/800
pressure 250 ton Gxlghfaja më shumë »
Dërgoni kërkesën për AH Investment

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Aktive në fushat e mëposhtme
ofron Machine
3742119.jpg
Vertikale kthyer torno RAFAMET KCF 320
Turning diameter 3500 mm Table diameter 3200 mm Max turning height 1800 mm Max weight of workpiece 25 ton Bcbdgplrzh
3740152.jpg
Grinding brendshme WMW SI 4
internal diameter: mm swing diameter: 315 / 450 mm grinding depth: 200 mm cone grinding up to:60 Grad internal grinding diameter:min./max. 5 / 200 mm stroke of the table: 5 -560 mm rapid traverse Z-axis: table 12 m/min fee ...
3739936.jpg
Crank Press ZDAS LU 250/800
pressure 250 ton Gxlghfaja
3739935.jpg
Crank Press ZDAS LU 400/1000
Max.press force 400 t Press ram stroke 250 mm Clamping height 723 mm Number of strokes 23 min-1 Lt7vm8u9 Pass under guide 1000 mm Thickness of the fastening plate 220 mm Recess in the table 750x750 mm Pr ...
3739933.jpg
4 rrotullon makinën e pllakëzimit PIESOK XZC 3000/25
Iwflem7 Max thickness 25 mm Max length: 3000mm Rolls: 4
3739930.jpg
3 rrotullon Bending makine KUMLA
Max. length of plate 4000 mm Max. plate thickness 50 mm / Dia 600 mm Number of rolls 3 pcs Upper roll diameter 600 mm Cone bending 4000 x 23 mm Bcao0dnwq0 Max. pre bending capacity 40 mm Machine is from ‘ 70 years
3739929.jpg
4 Bending Machine Rrotullues FACCIN type 4 HC Faccin Italy 4HC HCL 3050 x 48/40
with pre-bending Manufacturer Faccin Itally New In 1993 the length of the roll 3000 mm max sheet thickness 48/40 mm weight of machine 53.000 ...
3736250.jpg
Torno POREBA POREBA TR 135/3000 after full overhaul
turning diameter 1350 mm Bb9mrmgw70 turning length 3000 mm more information on request
3736139.jpg
Torno me rreze të rëndë POREBA tip TCA 1600/6 POREBA TCA 1600/6000
Heavy Duty Lathe POREBA type TCA 1600/6000 Manufacturer: Poreba new in 1962 Technical data: total diameter over bed 1600mm total diameter over the slide 1250mm distance between centers 6000mm Bb9lqjugol spindle travel 1 ...
3736115.jpg
shtypi mekanike Erfurt PKZZ III 315.1 FS
Mechanical Press ERFURT type PKZZ III 315.1 FS New in 1986/87 Kqlhblnt technical condition – very good pressure 315 ton table size 2500x1400 mm more information on request
3736104.jpg
Heavy Duty torno SKODA SRM 100x8000
Heavy Duty Lathe SKODA type SRM 100x8000 Manufacturer: SKODA By2h09ri New in: 1976 Technical condition very good – still under power With all accessories which you see on the photos Technical details - turning diamete ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave