Profili i Dealer

HM Maschinen

HM Maschinen


Herr Hassan Mahmoud

Kisastrasse 32
59457 Werl

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Verkauf von Maschinen und Elektrowerkzeuge

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3739932.jpg
Mulli i stampuar me dorë EOC SG 3000
EOC SG 3000 Punch grinder Manually operated Juxyi3 To the grinding of pins and stamps on a grinding machine. Shank diameter: min. 3 mm Max 30 mm Length: 20 mm max 60 mm Tip height: approx... më shumë »
3739928.jpg
Makineria e përkuljes së makinës me fletë metalike Festool Kalzip
Flanging machine Kalzip Bcaozqlliy for Kalzip aluminium standing seam system Used, functional Without further accessories Refer to condition and scope of delivery please from images Sec... më shumë »
3739925.jpg
Lahham KS 225 shirit makinerie Löwer KS 225
Lahham KS 225 edge grinding machine Belt sanding machine 380 V Lt0wbgmv Built in 1986 1.0 kW Sanding belt width 150 mm Belt length 2250 mm Desktop 800 x 150 mm Lxwxh 1300 x 400 x 1000 mm Wei... më shumë »
Dërgoni kërkesën për HM Maschinen

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3739932.jpg
Mulli i stampuar me dorë EOC SG 3000
EOC SG 3000 Punch grinder Manually operated To the grinding of pins and stamps on a grinding machine. Shank diameter: min. 3 mm Max 30 mm Length: 20 mm max 60 mm Tip height: approx. 115 mm Juxyi3 Unused Refer to ...
3739928.jpg
Makineria e përkuljes së makinës me fletë metalike Festool Kalzip
Flanging machine Kalzip Bcaozqlliy for Kalzip aluminium standing seam system Used, functional Without further accessories Refer to condition and scope of delivery please from images Second-hand goods/special Accord ...
3739925.jpg
Lahham KS 225 shirit makinerie Löwer KS 225
Lahham KS 225 edge grinding machine Belt sanding machine 380 V Lt0wbgmv Built in 1986 1.0 kW Sanding belt width 150 mm Belt length 2250 mm Desktop 800 x 150 mm Lxwxh 1300 x 400 x 1000 mm Weight approx. 80 kg Shpallja ë ...
3737186.jpg
Makinë shpuese Schüco për varen derë 293784 Schüco 293784
Schüco drilling machine for door hinges 293784 Boring mill 8 drill 380 V 1100 W 90 kg Gwrsvdq2c Used, functional Refer to condition and scope of delivery please from images Second-hand goods/special According to ...
3737185.jpg
Berg & Schmid MBS 130 sharrë metalike metalike Berg & Schmid MBS 130
Berg & Schmid MBS 130 Metal band saw Speed controller 30-80 M / min Built in 1999 Wanking 38 kg Stellfläsche ca 950 x 420 mm Saw band 1735 x 13 x 0, 9 mm Used, functional Refer to condition and scope of delivery plea ...
3736632.jpg
Makinat shpuese AEG DTBM 10 P AEG DTBM 10 P
AEG DTBM 10 P drilling machines 380 V 6000 RPM 13 mm drill Chuck Motor with 2 speeds Broken pulley on a map (beintrechtigt not the function) Image 9 Height 800 mm Depth 530 mm Table 220 x 220 mm Spindle/table 200 mm Ju ...
3736631.jpg
IXION BT 13 makina shpuese IXION BT 13
Ixion BT 13 drilling machines 380 V 13mm drill Chuck MK 2 recording Ndgvx Height 800 mm Table 220 x 220 mm RADIUS 160 mm Spindle/table 170 mm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund t ...
3736630.jpg
1011 Tharëse tavoline Flott Jet Flottjet 1011
1011 Flott Jet table saws 380 V Built in 1986 250 mm blade Bb9qcufqzw Cutting height 80 mm 1.6 kW 900 x 600 x 460 mm Functional From images, please refer to State Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime ...
3736629.jpg
ULMIA 1711 saws tavoline Ulmia 1711
ULMIA 1711 table saws Year of construction 1983 380 V 3 kW 2 x 300 mm blade Table dimensions 700 x 600 x 860 mm Used, functional The flap has been processed (fig. 15) Bb9qckulfv Refer to condition and scope of deliver ...
3736073.jpg
Esta Dustomat HMS 10 Sistemi i thithjes WN Esta Dustomat HMS 10 WN
Esta Dustomat HMS 10 WN suction system Built in 1994 220 V 1,1 kW 720 m³ / h Functional V2x2ej From images, please refer to State Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndod ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave