Profili i Dealer

SIAPRO. D.O.O.

SIAPRO. D.O.O.


Herr VOLODYMYR STALYNSKYI

Postaja 9
5216 Most Na Soci

Slovenia


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit

ENGINEERING COMPANY, FIELD OF STEEL WORKS, SURFACE TREATMENT, WTARE.HYDROPOWER TURBINES

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3748578.jpg
Turbinë horizontale Pelton SIAPRO 850 kVA
Pelton horizontal turbine Technical data: - Turbine type: Pelton horizontal with two nozzles - Gross Head: 306.5 m - Net Head: 300,0 m - Max flow: 310 l/s - Generator: 850 kVA, 0,4 +/- 5% kV,... më shumë »
3745563.jpg
Diesel power Generator Torpedo
Technical data: Power: 55 kW Fh3yiu2 Voltage: 3 x 400/230 V, 50 HZ Working hours: 423 Weight: 2200 kg më shumë »
3744916.jpg
Filtër fishekësh Centro 4 / 4-300 CENTRO 4/4-300
Gyzsmeruu Cartridge filter Centro 4/4-300 400V / 50 HZ; 2,2 kW 0,3 Nm3/min; 6 bar Used më shumë »
Dërgoni kërkesën për SIAPRO. D.O.O.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3748578.jpg
Turbinë horizontale Pelton SIAPRO 850 kVA
Pelton horizontal turbine Bcc9lngd9c Technical data: - Turbine type: Pelton horizontal with two nozzles - Gross Head: 306.5 m - Net Head: 300,0 m - Max flow: 310 l/s - Generator: 850 kVA, 0,4 +/- 5% kV, 1500 rpm - Servi ...
3745563.jpg
Diesel power Generator Torpedo
Technical data: Power: 55 kW Voltage: 3 x 400/230 V, 50 HZ Fh3yiu2 Working hours: 423 Weight: 2200 kg
3744916.jpg
Filtër fishekësh Centro 4 / 4-300 CENTRO 4/4-300
Cartridge filter Centro 4/4-300 400V / 50 HZ; 2,2 kW 0,3 Nm3/min; 6 bar Used Gyzsmeruu
3744797.jpg
Filtër qese 3000 m3 / h.
Filtër qese 3000 m3 / h. Bcb3esyme7 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3744789.jpg
Filtër qese 5000 m3 / h. 5000m3/h
Bag filters – they are bigger filters that are mainly used in wood industry and steel industry. Bcb3cgo9ev Bag Filter 5000 m3/h. Included rotary valve for emptying dust. USED
3744758.jpg
Shikon POBEDA M-35 POBEDA M-35
Bcb2y80qxw Saw POBEDA M-35 USED
3744744.jpg
Saw SABI-18 SABI 18
SABI-18 AMPS 4,3 2,5 Volts 220 380 Bmf73f9i HP 1,5 Used
3744198.jpg
Tharjen e tharjes
Inner dimensions 1200x1200x4000mm. Power ~70-75kW. Heating Power ~6kW. A total of 12 pieces of heaters. Bcbwscicgg Manual for the electrical part - yes. Without ceramic tiles.
3744133.jpg
Makinë bluarje Prvomajska GUK 3P ITAS GKA 3V
Milling machine Prvomajska GUK 3P; Typ: GKA 3V; Bhx8uqf Year of manufacture: 1979; Factory number 326516/221; Voltage: 380V-63A; Connection power: 15 kW; Operating pressure: 6 bar; Manufacturer: ITAS; Weight: 3500 kg; D ...
3744115.jpg
pije freskuese Sand SIMPSON MC 100
Sand cooler SIMPSON MC 100 Serial number: 84044 Year of manufacture: 1984 Capacity: 100 t / h M02m92ht Drive: 45 kW / 400 - 690 V / 1460 rpm Length: 4356 mm Width: 2477 mm Height: 3429 mm Weight: approx. 7400 kg Without ...
3744104.jpg
platforma ngritëse Pinguely-Haulotte, France H23 TPX
Year of manufacture: 2001. 4720 operating hours Manufacturer: Pinguely-Haulotte, France. Technical information: Nominal power 38.8 Kw. Maximum load 250 kg. 2 persons + 90 kg. Use at the maximum wind speed: 16.6 m / s. Bgh ...
3743918.jpg
Trius koordinojë makinën HAUSER MP 44
Сoordinate drilling-milling machine HAUSER MP 44. Steering machine replaced - now integrated color graphic controller HEIDENHAIN, possibility to import program via Enternet cable. Installed power: 380V /50 Hz or 440V/ 60 Hz ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave