Profili i Dealer

NT Maschinen

NT Maschinen


Frau Sabrina Eschweiler

Südstr. 112
52134 Herzogenrath

Gjermani


numrin e telefonit Trego


An und verkauf alle Art von Maschinen

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3739435.jpg
Industieroboter Kuka KR 210 L 150
3 x KUKA robots almost new KR 210 L 150, BJ. 2003 KR 210 L 150, BJ. 2002 Lpivbbvl KR 210 L 18, BJ. 2002 per unit (s) €6.000 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkth... më shumë »
3737940.jpg
makine CNC bluarje TOS FU 4
Machine is in very good condition Bb93jbj00u Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3737925.jpg
CNC torno Mazak Ouick Turn 10
Machine is in very good condition Lbgursof Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për NT Maschinen

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3739435.jpg
Industieroboter Kuka KR 210 L 150
3 x KUKA robots almost new KR 210 L 150, BJ. 2003 KR 210 L 150, BJ. 2002 KR 210 L 18, BJ. 2002 per unit (s) €6.000 Lpivbbvl Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3737940.jpg
makine CNC bluarje TOS FU 4
Machine is in very good condition Bb93jbj00u Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3737925.jpg
CNC torno Mazak Ouick Turn 10
Machine is in very good condition Lbgursof Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3737919.jpg
frezë Deckel Maho DMU 50 V
5-axis 3 + 2 in very good condition. Speed: 15000 rpm. Control your own mill plus Pocket tool changer 24 - SK 40 Swarf conveyor Bb93czbev9 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ket ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave