Profili i Dealer

PECOL AUTOMOTIVE

PECOL AUTOMOTIVE


Herr José Manuel

Raso de Paredes POBox 3156
3754-901 Águeda

Portugali


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit


Established in 2001, Pecol II – Componentes Industriais, Lda. currently PECOL AUTOMOTIVE, S.A., is integrated in the PECOL GROUP that since its foundation in 1983 has been a reference in the fastening industry.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3821342.jpg
4 dies 4 blows header SACMA SP-25 - Totally revised
Totally revised in 2017 Sacma Model SP25 4D Progressive Header, Serial No. 39AN79, Built 1977 Specifications: Cutoff Diameter - 12mm Blank Length - 100mm Cutoff Length - 130mm 125 Pieces Per... më shumë »
3808767.jpg
Shaping Coil Machine Stema / Pedax Stema /Pedax 16 Twinmaster II
Shaping coil 8 to 16 mm Bcup7ejb29 With two supports for coil më shumë »
3808760.jpg
Prerja dhe formimi i linjës Stema / Pedax Stema /Pedax Combiline G and Permatic
Bcup2bq0py The line has two bank machines Combiline n. 0062534208005 Permatic n. 0100633608016 më shumë »
Dërgoni kërkesën për PECOL AUTOMOTIVE

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3821342.jpg
4 dies 4 blows header SACMA SP-25 - Totally revised
Totally revised in 2017 Sacma Model SP25 4D Progressive Header, Serial No. 39AN79, Built 1977 Specifications: Cutoff Diameter - 12mm Blank Length - 100mm Cutoff Length - 130mm 125 Pieces Per Minute Equipped with: Bushi ...
3808767.jpg
Shaping Coil Machine Stema / Pedax Stema /Pedax 16 Twinmaster II
Bcup7ejb29 Shaping coil 8 to 16 mm With two supports for coil
3808760.jpg
Prerja dhe formimi i linjës Stema / Pedax Stema /Pedax Combiline G and Permatic
The line has two bank machines Bcup2bq0py Combiline n. 0062534208005 Permatic n. 0100633608016
3745863.jpg
2 vdes 3 goditje header OMEGA 123
Ibjzaoh Capacity (mm): 8.5x50 Production (max): 250 ppm
3745571.jpg
Boltmaker 4 stacione SACMA SP-27
Boltmaker with pointer and threading units Production/min (max): 275 ppm Ndpnd Capacity (mm): 10.5x65
3734337.jpg
Sistemet e Kontrollit për Kombëtare FX22 / 34/35 SIEMENS SIMATIC S5
Sistemet e Kontrollit për Kombëtare FX22 / 34/35 Bb80xinmob Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3734336.jpg
Linja e plotë e paketimit të makinerive IMANPACK
Carton Former + Weigher + Carton Closer Gvxbjmo0a
3734335.jpg
mulli universal JACK MILL
Universal Tool Grinder J9yxunf9
3734328.jpg
Ruletë Planetare Thread OMEGA RR4
Capacity (mm): Ø2-4 Bb80usszzy
3734325.jpg
thread rul EWM GW62
Capacity (mm): M8x58 J9vyiu7v
3734323.jpg
thread rul INGRAMATIC RP1
Capacity (mm): M6x42/75 Dal7xvt
3734322.jpg
thread rul INGRAMATIC RP1
Capacity (mm): M6x42/75 Gvl0rs
3734321.jpg
thread rul INGRAMATIC RP1
Capacity (mm): M6x42/75 Ndenr
3734319.jpg
thread rul INGRAMATIC RP1
Capacity (mm): M6x42/75 Bb80r3yhfp
3734317.jpg
thread rul DIREGI AZK-40
Capacity (mm): M5-M18 Thread Length (mm): 15-125 Shank Length (max mm): 210 Dies: 230x105x43 / 255x105x43 Bb80rjv27n Production (max): 160 ppm Never Used
3734313.jpg
5 stacione header NATIONAL 245 WFC
Capacity (mm): 24x150 Production (max): 120 ppm C7mr9nj Optional Warm Former
3734308.jpg
2 vdes 3 goditje header FIDE E23-M12
Capacity (mm): 12x125 Bb80ot2jje Production (max): 90 ppm
3734307.jpg
2 vdes 3 goditje header OMEGA 123
Capacity (mm): 8.5x50 Bb80okkdvd Production (max): 250 ppm
3734304.jpg
1 vdesin 2 goditje kokë FIDE
Capacity (mm): M16x120 Biczwqza
3734303.jpg
1 vdesin 2 goditje kokë FIDE EF1
Capacity (mm): 6x60 C0nghe9
3734300.jpg
1 vdesin 2 goditje kokë CARLO SALVI TM/CL
Bb80mhr3i3 Capacity (mm): 8x80 Production (max): 250 ppm
24 Shfaq Ofertat ›
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave