Profili i Dealer

Schlächter

Schlächter


Herr Clemens Schlächter

Druzstevni 525
27101 Nove Straseci

Republika Çeke


numrin e telefonit Trego

Seit ca. 15 Jahren sind wir im Bereich An- und Verkauf von Maschinen für die metallverarbeitende, -bearbeitende Industrie tätig. Wir haben ein großes Lager in Bayern mit Neumaschinen, sowie geprüften Gebrauchtmaschinen.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3747748.jpg
Gebr. makinë Folding FASTI 295-16-3,0
Sheet width 1620 mm Bccxubwgne Thickness 3 mm Total power consumption 3.7 kW Machine weight approx. 1,750 kg Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë... më shumë »
3747706.jpg
Gebr. Vulosje dhe punching machine TRUMPF TC 600 L
Sheet width 1250 mm Sheet length 2500 mm Thickness 8 mm Cutting force Max 22 to Laser power in Watts 2,400 Machine weight approx. 16.700 kg Accessories: -Jet power-on hours: 6.997 h Gztr2vc... më shumë »
3744887.jpg
Gebr. hydr. frenave Press TRUMPF TrumaBend V130
Pressure: 130 t Bending length: 3000 mm Height: 3000 mm Stroke: 365 mm Overrun time: 85 ms Safety distance: 136 mm Machine weight approximately 13000 kg Facilities: -increased height -2 hydr.... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Schlächter

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3747748.jpg
Gebr. makinë Folding FASTI 295-16-3,0
Sheet width 1620 mm Bccxubwgne Thickness 3 mm Total power consumption 3.7 kW Machine weight approx. 1,750 kg Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3747706.jpg
Gebr. Vulosje dhe punching machine TRUMPF TC 600 L
Sheet width 1250 mm Sheet length 2500 mm Thickness 8 mm Cutting force Max 22 to Gztr2vcd0 Laser power in Watts 2,400 Machine weight approx. 16.700 kg Accessories: -Jet power-on hours: 6.997 h -Laser start hours: 35.161 ...
3744887.jpg
Gebr. hydr. frenave Press TRUMPF TrumaBend V130
Pressure: 130 t Bending length: 3000 mm Height: 3000 mm Stroke: 365 mm Overrun time: 85 ms Safety distance: 136 mm Machine weight approximately 13000 kg Facilities: -increased height -2 hydr. Bending AIDS -6 axis bending ...
3744885.jpg
Gebr. hydr. frenave Press HÄMMERLE BM 200-3100
Pressure: 200 t Bending length: 3100 mm Stroke: 400 mm Nca3jhhv Throat depth: 250 mm Total power: 32 kW Machine weight kg 16600 Facilities: -2 stop fingers -2 support arms 2-hand operation with foot pedal -incl. Tools ...
3742935.jpg
Gebr. hydr. Plate Shear METALLKRAFT MTBS 2550-25
Sheet width: 2550 mm Sheet thickness: 2.5 mm Cutting angle: 1° 30' ° Backgauge: 550 mm Total power: 3 kW Machine weight approx. 1400 kg Space requirement approx. 2860 x 1350 x 1200 mm Facilities: -heavy, stress-free cr ...
3742934.jpg
gebr. Folding machine RAS 74.30
Sheet width: 3200 mm Sheet thickness: 4 mm Bending speed: 70 ° / sec Working height: 900 mm Weight: 5800 kg Bend RADIUS min. 300 mm Opening of the upper beam: 400 mm 2kql88w Electrical connection: 7,5 kW Adjustment range ...
3742931.jpg
Gebr. hydr. Plate Shear RAS 86.30
Sheet width: 3190 mm Sheet thickness: 6.3 mm Cutting angle: 1.35 ° Stroke rate: 32-75 stroke/min Stand RADIUS: 100 mm Backgauge - adjustable: 6-1,000 mm Table height: 800 mm Control: Multicut ECO 2000 Total power: 18.5 kW ...
3742929.jpg
Gebr. hydr. Plate Shear MENGELE S6-3000
Sheet width: 3050 mm Sheet thickness: 6 mm Machine weight approx. 9600 kg Facilities: -Angle stop -3 Auflegearme Bcbkx3d80r -Foot switch Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ke ...
3742928.jpg
Gebr. hydr. Plate Shear LOTZE 252 4000 5
Sheet width: 4040 mm Sheet thickness: 5 mm Facilities: -Sheet high restraint -Protection grille behind the machine -Angle stop -4 x support arms Emergency stop Bcbkxsszgq -Foot switch Shpallja është përkthyer automati ...
3742925.jpg
Gebr. hydr. Plate Shear HÄMMERLE TS 4100x12
Sheet width: 4000 mm Sheet thickness: 12 mm Mpyyiukn Throat depth: 300 mm Table width: 710 mm Table height: 820 mm Underground: 400 mm Blade length 2 x 2050 mm Weight 18,000 kg Accessories: -mounted cutter bar -fixed ...
3742923.jpg
Gebr. hydr. Plate Shear FASTI 528-30-10
Sheet width: 3040 mm Itf9pcl Sheet thickness: 10 mm Machine weight approx. 9,600 kg Accessories: -Sheet high restraint -1 x angle stop -2 x support arms -Cut gap adjustment -Cutting angle adjustment -Foot switch Shpallj ...
3742921.jpg
Gebr. hydr. Plate Shear EXNER HUS 700x12
Sheet width: 700 mm Sheet thickness: 12 mm Ndm0j Machine weight approx. 5,500 kg Space requirement approx. 1750 x 1900 x 1630 mm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3742917.jpg
Gebr. hydr. Plate Shear ECLAIR ASS 4x3050
Sheet width: 3050 mm Sheet thickness: 4 mm Machine weight approx. 6,000 kg Space requirement approx. 3600 x 1760 x 1360 mm Bcbkujv2kf Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndod ...
3742916.jpg
Gebr. hydr. Plate Shear ECLAIR ASS 3050x3,5
Sheet width: 3050 mm Sheet thickness:; 3.5 mm Machine weight approx. 5,000 kg Gyg8ku7we Space requirement approx. 3550 x 1950 x 1360 mm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë nd ...
3742914.jpg
Gebr. hydr. Plate Shear ECLAIR ASS 2550x4
Sheet width: 2550 mm Sheet thickness: 4 mm Machine weight approx. 4,500 kg Space requirement approx. 3000 x 2000 x 1800 mm 2eruooc Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur ...
3742879.jpg
Gebr. hydr. Plate Shear COLLY 3000x7
Sheet width: 3000 mm Sheet thickness: 7 mm Machine weight approx. 6000 kg Space requirement approx. 4000 x 2000 x 1800 mm Accessories: -Support arms -Rear gauge Bcbki9jfq9 -Cutting line illumination Shpallja është përk ...
3742877.jpg
Gebr. hydr. Plate Shear BEYELER 2550/6
Sheet width: 2550 mm Sheet thickness: 6 mm Table height: 810 mm Bcbkimg0i7 Space requirement approx. 2900 x 2600 x 1650 mm m Accessories: -Replacement blades -Foot switch -1 x angle stroke 1000 mm -3 x support arms 1000 m ...
3742872.jpg
Gebr. hydr. Plate Shear ATLANTIC ATS 3006
Sheet width: 3050 mm Sheet thickness: 6 mm Trailing stop: 750 mm Working height: 800 mm Cutting angle adjustment: 0.5 3 ° maximum pressure: 220 bar Clearance between the stands: 3460 mm Vsg3ey Machine weight approx. 4500 ...
3742870.jpg
Gebr. Band pa makine MEBA Eco 335 DG
Cutting capacity at 90 degrees: approximately 335 mm Cutting capacity at 90 degrees: flat 500 x 335 mm Cutting capacity at 45 degrees right: round 330 mm Cutting capacity at 45 degrees right: 320 x 335 mm Cutting capacity at 3 ...
3742866.jpg
Gebr. Band pa makine BOMAR STG 260 DGH
Cutting capacity at 90 degrees: approx. 260 mm Cutting capacity at 90 degrees: square 260 x 260 mm Gygpn0ems Cutting capacity at 90 degrees: 400 x 260 mm Cutting capacity at 45 degrees right: approx. 250 mm Cutting capacity a ...
3742863.jpg
Gebr. hydr. frenave Press PROMECAM RG 75-30
Pressure: 75 t Bending length: 3100 mm Ibjy7qp Clearance between the stands: 2660 mm Throat depth: 400 mm Stroke: 100 mm Passage between the Preß bar: 300 mm Machine weight 4600 kg Space requirement approx. 3050 x 1555 x ...
80 Shfaq Ofertat ›
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave