Profili i Dealer

Palali Trading

Palali Trading


Herr G Palali

De Marne 34
8701 PT Bolsward

Holandë


numrin e telefonit Trego


We are a company that specializes in the purchase and sale of machines in various sectors with the specialization of the glassworking sector

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3784999.jpg
Glasedgingmachine Zanetti FP6 2002 Zanetti FP6
Zanetti glass grinding machine in good condition. Bcnsrw8lvh It is a 6 spindle machine from year 2001 më shumë »
3749185.jpg
Intermac Përmban kompakt Intermac Compact Edge
COMPACT-EDGE is a numerically controlled machine capable of Ndbvx studies: • Sanding (straight and / or curved) the edge of the sheet • with cutter (straight and / or curved) cutting edges ... më shumë »
3749184.jpg
Bavelloni PN25 Makina per pergatitjen e xhamit Bavelloni PN25 PN 25
this grinder from Bavelloni has 4 spindles and is in excellent condition. The machine has been completely overhauled and after the revision is still very little used Cvrfazka më shumë »
Dërgoni kërkesën për Palali Trading

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3784999.jpg
Glasedgingmachine Zanetti FP6 2002 Zanetti FP6
Zanetti glass grinding machine in good condition. Bcnsrw8lvh It is a 6 spindle machine from year 2001
3749185.jpg
Intermac Përmban kompakt Intermac Compact Edge
COMPACT-EDGE is a numerically controlled machine capable of Ndbvx studies: • Sanding (straight and / or curved) the edge of the sheet • with cutter (straight and / or curved) cutting edges • drilling and / or sunk • ...
3749184.jpg
Bavelloni PN25 Makina per pergatitjen e xhamit Bavelloni PN25 PN 25
this grinder from Bavelloni has 4 spindles and is in excellent condition. The machine has been completely overhauled and after the revision is still very little used Cvrfazka
3749183.jpg
Intermac Masterbevel 1500 Intermac Masterbevel 1500
Intermac Master Bevel 1500. The machine is still in working order and in good condition. The processing variations of this Intermac Master Bevel 1500 are very extensive. Bwuzsv9 The machine has been serviced annually.
3749180.jpg
Ndërmjetësi Macbevel Intermac Macbevel
ntermac Beveling machine from type Mac Bevel. Bcde80j8z3 Machine is very little used and can be used immediately
3749179.jpg
RBB Glassdrilling RBB Trapano
A quality glass drill from the brand RBB and the type Trapano. The machine has an extra work table that does not stand on the photos but is supplied with it. Bcde8qyzf2 Machine is in excellent condition and is used very little
3749178.jpg
Fratelli Peza Mistral 120 Fratelli Peza Mistral 120
in excellent condition glass sandblasting machine from the top brand Fratelli Pezza model Mistral 120. Machine is little used Bcde8hhtr0
3749174.jpg
Zanetti FP9 Glass - BovoneWashingmachine Zanetti FP9
A 9 spindle Zanetti glass grinding machine with a Bovone glass washing machine. Cvofvbbw The machine is sold in the current state in which it is located.
3749172.jpg
Botërroja 108F Makinë me bisht 2001 Bottero 108F
Vshcju Bottero 108F Straight line edging machine with 8 spindels. the grinder is in excellent condition and is used very little.
3744765.jpg
Bottero 301 Prerje qelqi e laminuar Bottero 301 Bottero 301
The machine is in good condition and has an additional support table Na7d3ed7
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave