Profili i Dealer

Edelstahltechnik-Wiedmer

Edelstahltechnik-Wiedmer


Herr Georg Wiedmer

Sägmühlweg 15
88427 Bad Schussenried

Gjermani


numrin e telefonit Trego

- Geländerbau
- Blechbearbeitung
- Sonderkonstruktionen

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3736908.jpg
Press Brake Amada ITS 5020
Bending length: 2000 mm Pressing force: 50 t Bb9svpmm0m Weight: 3450kg Control: CNC incl. folding table with much tool Machine is currently still in operation and can be seen under power. Shpall... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Edelstahltechnik-Wiedmer

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3736908.jpg
Press Brake Amada ITS 5020
Bending length: 2000 mm Pressing force: 50 t Bb9svpmm0m Weight: 3450kg Control: CNC incl. folding table with much tool Machine is currently still in operation and can be seen under power. Shpall... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave