Profili i Dealer

Sanat Holding

Sanat Holding


Herr Sunil Sawlani

Bystricka
96681 Zarnovica

Slovakia


numrin e telefonit Trego

We are Trading company who buys and sells all type of products

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3730665.jpg
Mbledhësi i pluhurit VS700 Jeřábek VS700
proven design features I7s9zf2j easy to operate powerful turbines më shumë »
3730656.jpg
Makineri Multiple Boring DBi21 Jeřábek DBi21
steel structure Guuysfpha min. maintenance tilting drill head for head drilling depth drilling setting më shumë »
3730648.jpg
CNC Milling Machine Delta 200 Jeřábek Delta 200
machining of wood, MDF, particleboard, plastics, non-ferrous metals robust rigid construction high repeat accuracy easy tool change branded linear THK lines Becker dry vacuum pump Italian spindl... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Sanat Holding

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Aktive në fushat e mëposhtme
ofron Machine
3730665.jpg
Mbledhësi i pluhurit VS700 Jeřábek VS700
I7s9zf2j proven design features easy to operate powerful turbines
3730656.jpg
Makineri Multiple Boring DBi21 Jeřábek DBi21
steel structure min. maintenance Guuysfpha tilting drill head for head drilling depth drilling setting
3730648.jpg
CNC Milling Machine Delta 200 Jeřábek Delta 200
machining of wood, MDF, particleboard, plastics, non-ferrous metals robust rigid construction high repeat accuracy easy tool change branded linear THK lines Becker dry vacuum pump Italian spindle HSD mobile driver with USB ...
3730625.jpg
Trashësia TP411 Jeřábek TP 411
heavy robust stand a gray cast iron desk fitted with adjustable wings lift lock I7hcke0b feed rollers powered by separate motors four-shaft shaft mounted in cast-iron blocks
3730577.jpg
Paneli pa PKV350R, Tabela 2600/3200 Jeřábek PKV350R
Table 2600/3200 Bb7xwwikyr Solid stable stand Separate predrez 0.75kW Aggregate of the saw-mounted saw Long-term accuracy Brushed cast iron table 2 degrees of revolution Precision duralumin formatting table Digital disp ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave