Profili i Dealer

OLSTRAL HPT SRL

OLSTRAL HPT SRL


Herr Raul Olesch

Ecaterina Teodoriu 38
500001 Brasov

Rumani


numrin e telefonit Trego


OLSTRAL is spezialisiert in verkauf von neuen Werkzeugmaschinen fur Metallbearbeitung.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3783967.jpg
MATSUURA HPLUS 300 - 4 aks CNC MATSUURA H. PLUS 300
MATSUURA HPLUS 300 for sale with manufacturing year 2012. Machine was used only for very light cutting, and very light material. Machine will be sold with complete overhaul, spindle retrofit, and ch... më shumë »
Dërgoni kërkesën për OLSTRAL HPT SRL

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3783967.jpg
MATSUURA HPLUS 300 - 4 aks CNC MATSUURA H. PLUS 300
MATSUURA HPLUS 300 for sale with manufacturing year 2012. Machine was used only for very light cutting, and very light material. Machine will be sold with complete overhaul, spindle retrofit, and ch... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave