Profili i Dealer

Robert Gruber Maschinenhandel

Robert Gruber Maschinenhandel


Herr Robert Gruber

Feldkirchen 1b
85368 Moosburg

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit

Als junges Moosburger Unternehmen bietet Ihnen RG-Maschinenhandel neue und gebrauchte Maschinen und Geräte verschiedener Art an. Sollten wir Ihren gesuchten Artikel nicht führen, bemühen wir uns, Ihnen ein Angebot unserer Partner zu unterbreiten. Aufgrund der Vernetzung zu mehreren Händlern ist es uns in den meisten Fällen möglich, Ihrem Wunsch zu entsprechen.

Gerne nehmen wir Ihre Wünsche und Anregungen entgegen. Getreu dem Motto: “Tue Gutes und sprich darüber” – würden wir uns über eine Weiterempfehlung sehr freuen.

Herzlichst Ihr
Robert Gruber

Shko tek ofertat më të lartë › 

Robert Gruber Maschinenhandel është një tregtar i besuar
Ky tregtari është verifikuar me sukses dhe ai u dha vulën besimit Machineseeker


Çfarë është vula?

Vula Besimi Machineseeker jep blerësit aftësinë për të zbuluar nëse ata kanë për të bërë atë me një shitës besuar në një shikim.

Çfarë do të thotë kjo për blerësit?

Blerësit mund të kufizojnë rrethin e partnerëve të mundshëm të biznesit, pa kontrolle të gjera dhe kompanitë që e bëjnë favor dyqane të ndershme dhe të mira me probabilitet të lartë.
Sigurisht që të ndodhë gjithsesi gjatë dallimet e procesit të blerjes të opinionit. Machineseeker dhe Thorsten Muschler GmbH nuk është përgjegjës për shkeljet e aktiv Maschinensucher ose Machineseeker blerës apo shitës.

Më shumë informacion në lidhje me vulë

Ofertat tona të lartë
3731587.jpg
Stacker? Histori Hyster H1. 75XM? Triplex me Hyster H1.75XM
Hours of operation: unknown capacity: 1600 kg Lifting height: approx. 4, 80 m Height: approx. 2. 15 m Mast: Triplex (triple) Free lift: approx. 1, 55 m Engine: 4-cyl. Mazda diesel XA2S Transmiss... më shumë »
3731585.jpg
Stacker? Forklift me naftë ende R70-30 faqe  Still R70-30
Hours of operation: approx. 9387 h Capacity: 3000kg Lifting height: 4000mm Height: 2600 mm Mast: Standard (2) Engine: 4-cylinder Mercedes diesel Transmission: electric Front tire: solid rubber ... më shumë »
3731584.jpg
Stacker? Toyota Forklift LPG 42-5FGF25 incl Toyota 425FGF25
Hours of operation: 3794 h capacity: 2500 kg Oyfykea Lifting height: 3350mm Height: 2150 mm Mast: Standard Engine: 4-cylinder Toyota gas Gearbox: Converter Tyres: Solid rubber / super elastic ... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Robert Gruber Maschinenhandel

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3731587.jpg
Stacker? Histori Hyster H1. 75XM? Triplex me Hyster H1.75XM
Hours of operation: unknown capacity: 1600 kg Lifting height: approx. 4, 80 m Height: approx. 2. 15 m Mast: Triplex (triple) Free lift: approx. 1, 55 m Engine: 4-cyl. Mazda diesel XA2S Transmission: Converters tyres: solid r ...
3731585.jpg
Stacker? Forklift me naftë ende R70-30 faqe  Still R70-30
Hours of operation: approx. 9387 h Capacity: 3000kg Jgffs7yb Lifting height: 4000mm Height: 2600 mm Mast: Standard (2) Engine: 4-cylinder Mercedes diesel Transmission: electric Front tire: solid rubber 23 × 9-10 Rear tir ...
3731584.jpg
Stacker? Toyota Forklift LPG 42-5FGF25 incl Toyota 425FGF25
Hours of operation: 3794 h capacity: 2500 kg Lifting height: 3350mm Height: 2150 mm Mast: Standard Engine: 4-cylinder Toyota gas Gearbox: Converter Tyres: Solid rubber / super elastic Front tire: 7 00 12 Rear tyre: 6 00-9 ...
3731583.jpg
Stacker? Nissan diesel FJ02A25U? Triplex me Nissan FJ02A25U
Hours of operation: 9957 h capacity: 2500 kg Lifting height: 4, 30 m Height: approx. 2, 05 m Mast: Triplex (triple) Free lift: approx. 1, 30 m Engine: 4-cyl. Nissan diesel performance; 42, 9kW Transmission: Converters tyres: ...
3731595.jpg
Platforma teleskopike platformë S45? Diesel / ALLR Genie Industries S45
Hours of operation: approx. 7785 h Capacity: 227kg Max working height: approx. 15, 5 m Horizontal max interpretation: CA. 11, 2 m rotating basket: 160 degrees Rotation rotary table: continuous Platform dimensions: (Lxw/m): a ...
3731582.jpg
Stacker? Nissan LPG forklift UD02A25PQ? Nissan UD02A25PQ
Hours of operation: Counter blank capacity: 2500 kg Lifting height: 4750mm Height: 2100 mm Mast: Triplex (triple) Free lift: approx. 1400 mm Engine: 4-cylinder Nissan gas Gearbox: Converter Tyres: Solid rubber Front tire: ...
3731580.jpg
Stacker? Yale LP forklift GLP040? Tripl Yale GLP040ADNUAE074
Hours of operation: approx. 6040 h Capacity: 2000kg Lifting height: approximately 3900mm Height: approx. 2000 mm Bb8bbttvt3 Mast: Triplex (3) Free lift: approx. 1, 40 m Engine: 4-cylinder Mazda gas Gearbox: Converter Tyre ...
3731578.jpg
Kamionë të lartë? Jungheinrich Ant EJC 1500kg Jungheinrich EJC 15G 115-280 ZT
Capacity: 1500kg Lifting height: 2900mm Height: 1900 mm Weight: 890 kg Battery: 24V/240Ah Hoppecke Bb8bbarkl0 Battery weight: 300 kg incl. Jungheinrich charger SER. No.: 7 3132. 3906 The stacker is a a ready state. Of cou ...
3731577.jpg
Kamionë me paletë Jungheinrich EJE L14G? Jungheinr Jungheinrich EJE L14G 20-115-52
Capacity: 1400kg Lifting height: approx. 20cm Fork length: CA. 1, 15 m Battery: 24V/126AH battery built: 2008 Dimensions incl. drawbar (Lxwxh): 1.75 x 0,70 x 1.30 Bb8baxaexz Weight including battery: approx. 650 kg SER. No. ...
3731576.jpg
Wacker vrasës vibrimet? Vrasësi i Wacker Wacker
Types: including BS50-4, BS60Y, BS62Y Weight: approx. 60kg Dimensions (Lxwxh in mm): 715 x 450 x 1200 Engine: 4-stroke and 2-stroke engines Fuel: Petrol / mixture The vibratory rammers from WACKER are the most used a masher i ...
3731575.jpg
Pllaka vibrimi Weber WHV5009H? Pllakë dridhjeje Weber  WHV5009H
Operating weight: 563 kg switchable forward/backward Jgcghfpx Plate size: 100x60cm Height: approx. 1, 10 m Motor: 1-cylinder Hatz diesel Engine type: E780U Machine number: 791923 The reliable 1-cylinder Hatz diesel engine ...
3731574.jpg
Pllaka vibruese Weber RC48R-2? Pllaka vibrimi 1 Weber  RC48R-2
Operating weight: 157 kg Plate size: 65x45cm Height: 80 cm Motor: 1-cylinder Robin petrol Engine type: EY20-3D Ovgmr2w Machine number: 895220 The reliable 1 cylinder Robin gasoline engine starts clean and supplied the Panel ...
3731573.jpg
Pllakë vibruese Weber RC40Y? Pllakë vibruese 107 Weber  RC40Y
Operating weight: 107 kg switchable forward/backward Plate size: 55x40cm Height: 70 cm Motor: 1-cylinder Robin petrol Fk3dthv Engine type: EY20-3 Machine number: 005428 The reliable 1 cylinder Robin gasoline engine starts ...
3731581.jpg
Stacker? Forklift diesel Yale GDP25 me Zinkenve Yale  GDP25
Operating hours: unknown Ndbx7 Capacity: 2500kg Lifting height: approx. 3150mm Height: 2150 mm Mast: Standard (2) Engine: 4-cylinder Mazda diesel Gearbox: Converter Tyres: Solid rubber Front tire: 7 00 12 Rear tyre: 6 00 ...
3744691.jpg
Makinë me rrota Atlas AR61B kovë dhe dhuratë paletë Atlas AR 61B 2
Hours of operation: approx. 3640 h! (Original) Engine: 3 cylinder Deutz diesel F3L912 Power: 38kW (51PS) at 2300U/min Drive: hydrostatic Speed: 1st gear: 0? 7 km/h Speed: 2 speed: 0-20 km/h Chassis: San Diego planet-star axi ...
3731572.jpg
Pllakë vibruese Weber CF2? Pjatë vibruese 78 kg Weber CF2
Operating weight: 78 kg Plate size: 55x45cm Height: approx. 0, 60 m Motor: 1-cylinder Robin petrol Engine type: EY15-3 Machine number: 6010625 Small vibrating plate by Weber. The smallest vibratory plate by Weber, the CF2 is ...
3731591.jpg
Stacker? Hyster diesel H3. 00XM? Triplex me Hyster H3.00XM
Hours of operation: 13036 h capacity: 3000 kg Lifting height: 4, 15 m Height: approx. 2, 10 m Mast: Triplex (triple) Free lift: approx. 1, 25 m Engine: 4-cyl. Perkins diesel 700 series Transmission: Converters tyres: solid r ...
3731590.jpg
Stacker? Hyster LPG Forklift H3. 00XM përfshirë. Hyster H3.00XM
Hours of operation: approx. 10240 h capacity: 2750 kg Lifting height: approx. 3700mm Bb8bes9n3g Height: 2400 mm Mast: Standard (double) Engine: 4-cylinder Mazda gas gearbox: Converter Tyres: Solid rubber Front tire: 28 × 9 ...
3731589.jpg
Stacker? Hyster diesel H2. 50XM? Triplex me Hyster H2.50XM
Hours of operation: unknown capacity: 2500 kg Lifting height: approx. 4, 35 m Height: approx. 2, 10 m Mast: Triplex (triple) Free lift: approx. 1, 30 m Engine: 4-cyl. Perkins diesel 700 series Transmission: Converters tyres: ...
3731588.jpg
Stacker? Forklift Hiesel Hyster. 50XM? EXPL  Hyster H2.50 XM
Hours of operation: unknown capacity: 2500 kg Lifting height: approx. 4350mm Height: 2100 mm Bb8bd97cue Mast: Triplex (triple) Free lift: approx. 1400 mm Engine: 4-cylinder Perkins diesel 704th 26 Performance: 43kW Gearbox ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave