Profili i Dealer

Druckhaus Harms e.K.

Druckhaus Harms e.K.


Herr Johann Strack

Martin Luther Weg 1
29393 Groß Oesingen

Gjermani


numrin e telefonit Trego


Druckerei & Buchbinderei
Gemeindebriefdruckerei

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3730013.jpg
makinë Folding MBO T-45-1-45/4
4 buckle plates Infeed width 450 mm Folding rollers were replaced 4 months ago Display type: A-56 Available immediate D9rdw7 Can be viewed and tested Shpallja është përkthyer automatikis... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Druckhaus Harms e.K.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3730013.jpg
makinë Folding MBO T-45-1-45/4
4 buckle plates Infeed width 450 mm Folding rollers were replaced 4 months ago Display type: A-56 Available immediate D9rdw7 Can be viewed and tested Shpallja është përkthyer automatikis... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave