Profili i Dealer

Termoglas d.o.o.

Termoglas d.o.o.


Frau Mateja Omerzel

Dolenji Boštanj 54f
8294 Boštanj

Slovenia


numrin e telefonit Trego


Termoglas produces high qualit pvc windows and doors and process glass products (insulation glass, tempered glass, laminated glass, fire resistant glass Lamiflame, other glass products)

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3785216.jpg
Makinë larëse automatike tunelesh AUTOEQUIP S.r.l. model 24
automatic tunel car wash hight of washing: 2400 mm Heq3w7yqa 7 brusches, also washing the chassis më shumë »
3734216.jpg
Linjat e tensionit të fotove Tekno Kilns s.r.o TK - models
The TK Photovoltaic line was used only three years and is in great shape. For technical information please send request Gvv7q9lwi më shumë »
3738120.jpg
Makinë ekstruderi Butyle 7,5 kg BK 700 LX BK 700 LX
Butyle extruder machine 7,5 kg not much used Bb978v7pqi më shumë »
Dërgoni kërkesën për Termoglas d.o.o.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3785216.jpg
Makinë larëse automatike tunelesh AUTOEQUIP S.r.l. model 24
automatic tunel car wash Heq3w7yqa hight of washing: 2400 mm 7 brusches, also washing the chassis
3734216.jpg
Linjat e tensionit të fotove Tekno Kilns s.r.o TK - models
The TK Photovoltaic line was used only three years and is in great shape. For technical information please send request Gvv7q9lwi
3738120.jpg
Makinë ekstruderi Butyle 7,5 kg BK 700 LX BK 700 LX
Butyle extruder machine 7,5 kg not much used Bb978v7pqi
3738117.jpg
Makinë ekstruderi Butyle 7,5 kg BK 700 LX BK 700 LX
Butyle extruder machine 7,5 kg not much used Bb977zj8uf
3738103.jpg
LINE MAKINARE E PRINTIMIT ME SILK ME THERJE INO D.O.O. INO print 2001 R-100 + INO Dryer S1 3VH
Macnine was never used due to shuting down the program that was originaly bougtht for. It containes: 1. automatic machine for silk printing on glass ; size of glass 1000 x 700 mm (max size) minimum size 250 x 120 mm; max siz ...
3734221.jpg
Makinë larëse horizontale ATHOS GLASS Horizontal 240 cm
Macnine was not used even five times due to shuting down the program thatg was originaly bougtht for. It takes us a lot of space and is become place to put stuff on. Ndekn
3734200.jpg
Izolimi i qelqit Forel MOD1600
The Forel line was completely restored with new soft brushes and all vital parts. Consisting of a washing machine, a coupling machine and a pressing machine. Bb8zon3jvy
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave