Profili i Dealer

VEMAUT MACCHINE SRL

VEMAUT MACCHINE SRL


Herr Alessandro Curti

Via Mauro Macchi 8
20124 Milano

Itali


numrin e telefonit Trego


selling used machine tools

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3827476.jpg
HORIZONTAL MACHINING CENTER MAZAK HCN5000 FH5000II
Hq0pfxsiu Year 2006 spindle 18,000 rpm Warehouse 120 tools Mazatrol Matrix CNC n. 2 pallets 500x500 Stroke: X 730 mm Y 730 mm Z 740 indexed table attack spindle BT 40 Tecnoforme high pressure... më shumë »
3824259.jpg
EDM SODICK A 325 SODICK A 325
Year 1998 CNC SODICK MARK 25 table length 600 mm table width 400 mm travel - x 350 mm travel - y 250 mm travel - z 220 mm U-axis 80 mm V-axis 80 mm wire diameter 0.03 - 0.3 mm workin... më shumë »
3803443.jpg
CNC torno TAKISAWA TW 46
Eeem8ft year 2007 Maximum turning diameter: 470 mm Machine weight: 6500 kg Overall dimensions: 3680x1910x1950 mm X axis stroke: 280 mm Stroke Z-axis: 980 mm spindle speed: 25-2500 rpm Spindle motor p... më shumë »
Dërgoni kërkesën për VEMAUT MACCHINE SRL

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3827476.jpg
HORIZONTAL MACHINING CENTER MAZAK HCN5000 FH5000II
Year 2006 Hq0pfxsiu spindle 18,000 rpm Warehouse 120 tools Mazatrol Matrix CNC n. 2 pallets 500x500 Stroke: X 730 mm Y 730 mm Z 740 indexed table attack spindle BT 40 Tecnoforme high pressure interface Palletech preparat ...
3824259.jpg
EDM SODICK A 325 SODICK A 325
Year 1998 CNC SODICK MARK 25 table length 600 mm table width 400 mm travel - x 350 mm travel - y 250 mm travel - z 220 mm U-axis 80 mm Bczagdqxqd V-axis 80 mm wire diameter 0.03 - 0.3 mm working pool size 895 x ...
3803443.jpg
CNC torno TAKISAWA TW 46
Eeem8ft year 2007 Maximum turning diameter: 470 mm Machine weight: 6500 kg Overall dimensions: 3680x1910x1950 mm X axis stroke: 280 mm Stroke Z-axis: 980 mm spindle speed: 25-2500 rpm Spindle motor power: 22.5 Kw X axis feed: 10 ...
3732569.jpg
makine bluarje JONES & SHIPMANN 540 L
working surface table : 457x152 mm Longitudinal traverse of table : 483 mm Cross traverse of table : 168 mm Table traverse speed range : 1,5 to 18 m/min cross feed range for stroke each reversal : 0.178 to 1.78 mm micrometer ...
3727324.jpg
Horizontale Machining Center HURCO HTX 500
Year 2011 put into production 2012 2 pallets 500X500 mm stroke X axis 710 mm stroke Y axis 610 mm stroke Z axis 610 mm Spindle speed 12000 RPM maximum load table 500 kg spindle power 18 Kw Spindle torque Nm 720 fast 32 m ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave