Profili i Dealer

adlatus engineering gmbh

adlatus engineering gmbh


Herr Rudolf Lämmerhofer

Werksgelände 32
5500 Bischofshofen

Austri


numrin e telefonit Trego

Ofertat tona të lartë
3727282.jpg
Pajisje ngritëse 8T Demag DH1025 H16 K V3 4/1 F6
Hoist gear 8T Lifting height 8m Hubgeschw. 12.3/2.1 m / min Yrsffs Rating 4m (M7) incl. documentation (Prüfbeschein., BAL) Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimi... më shumë »
3727279.jpg
Pajisje ngritëse 8T Demag DH520 H12 K V3 4/1 F6
Hoist 8 t,. Bb3y90cqjp Lifting height 6m Hubgschw. 8/1. 3 m / min Classification 2m(M5) with little h incl. documentation (Prüfbeschein, BAL, ETL) Shpallja është përkthyer automatikisht dhe... më shumë »
3727273.jpg
Pajisje ngritëse 8T Demag DH520 H20 K V3 4/1 F6
Hoist gear 8T Height of lift 10m Crpcxrj Hubgeschw. 8/1.3M/min Classification 2m (M5) little h incl. documentation (Prüfbeschein., BAL) Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabim... më shumë »
Dërgoni kërkesën për adlatus engineering gmbh

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3727282.jpg
Pajisje ngritëse 8T Demag DH1025 H16 K V3 4/1 F6
Hoist gear 8T Lifting height 8m Hubgeschw. 12.3/2.1 m / min Yrsffs Rating 4m (M7) incl. documentation (Prüfbeschein., BAL) Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimi... më shumë »
3727279.jpg
Pajisje ngritëse 8T Demag DH520 H12 K V3 4/1 F6
Hoist 8 t,. Bb3y90cqjp Lifting height 6m Hubgschw. 8/1. 3 m / min Classification 2m(M5) with little h incl. documentation (Prüfbeschein, BAL, ETL) Shpallja është përkthyer automatikisht dhe... më shumë »
3727273.jpg
Pajisje ngritëse 8T Demag DH520 H20 K V3 4/1 F6
Hoist gear 8T Height of lift 10m Crpcxrj Hubgeschw. 8/1.3M/min Classification 2m (M5) little h incl. documentation (Prüfbeschein., BAL) Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabim... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave