Profili i Dealer

EK International

EK International


Herr E. Kalaycioglu

im Kohlgarten 13
35781 Weilburg

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Die Firma EK International ist ein Handels Unternehmen welches mit gebrauchten Werkzeugmaschinen handelt!
Durch die Langjährigen guten Kontakten zu den Endkunden und auch zu Händler Kollegen im Europäischen und Asiatischem Raum, haben wir die Möglichkeiten gute gebrauchte Werkzeugmaschinen zu fairen Preisen für unsere Kunden zu beschaffen!

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3800260.jpg
LATHE CNC ME FEEDER BAR me 4 aks Okuma LU 15 W
CNC Lathe with Bar Feeder LNS 4 Axis C Achse OKUMA OSP 7000 L CNC, 20.87 Swing Sub -Spindle Twin Turret Bcsav2gnwe Chip Conveyor 8" 3- Jaw Chuck 6"3-Jaw Chuck 23 Between Spindels Parts Cat... më shumë »
3740568.jpg
qendër horizontal përpunimit
Axes: X 2500 mm / y 1200mm / z 1200mm Control: Siemens Sinumerik 6 MB Bcauyh223y Tool changer 120 pieces Iso 50 3550 RPM Spindle motor 40 KW Cooler tank 1100 liters Tool change time: 16 secon... më shumë »
3732477.jpg
Tornës CNC me ushqyes bar Hitachi Seiki
3.5 meters bar feeder iemca Turning diameter max. 230 mm Turning diameter without collision 165 mm Turning length 270 mm Bar capacity 45 mm Speeds 30 - 6000 rpm Power 7,5 / 5,5 kW Bb8jm8... më shumë »
Dërgoni kërkesën për EK International

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3800260.jpg
LATHE CNC ME FEEDER BAR me 4 aks Okuma LU 15 W
CNC Lathe with Bar Feeder LNS 4 Axis C Achse OKUMA OSP 7000 L CNC, 20.87 Swing Sub -Spindle Twin Turret Chip Conveyor 8" 3- Jaw Chuck 6"3-Jaw Chuck 23 Between Spindels Parts Catcher Barfeed Interface Bcsav2gnwe LNS B ...
3740568.jpg
qendër horizontal përpunimit
Axes: X 2500 mm / y 1200mm / z 1200mm Control: Siemens Sinumerik 6 MB Tool changer 120 pieces Iso 50 3550 RPM Spindle motor 40 KW Cooler tank 1100 liters Bcauyh223y Tool change time: 16 seconds Machine has 6 extra pallet ...
3732477.jpg
Tornës CNC me ushqyes bar Hitachi Seiki
3.5 meters bar feeder iemca Bb8jm8cmd7 Turning diameter max. 230 mm Turning diameter without collision 165 mm Turning length 270 mm Bar capacity 45 mm Speeds 30 - 6000 rpm Power 7,5 / 5,5 kW Hot Price
3732469.jpg
barenë Tos WHN 13.8 B
spindle diameter 130 mm x-travel 3500 mm y-travel 2000 mm z-travel 1250 mm W-axis (spindle longitudinal) 800 mm , ISO 50 spindle turning speed tos 155 cnc control machine under Power Bb8jkry9dv Hot Price
3727396.jpg
Vertikale Qendra e kthyer TOSHIBA TNX 13
TOSHIBA TXN 13 CAPACITY: TABLE DIAMETER 1250 MM MAXIMUM TURNING DIAMETER 1600 MM MAXIMUM TURNING HEIGHT 1250 MM TABLE SPEEDS: (2-RANGES) 3.2-315 RPM MILLING SPINDLE SPEEDS 20-1500 RPM MILLING SPINDLE TAPER #50 ...
3726981.jpg
qendër horizontal përpunimit Toshiba BMC 80 Twin Pallet
Nc7if Toshiba BMC 80 Twin Pallet Horizontal Machining Centre with Tosnuc Control, Pallet Size: 800 x 800mm, X = 1600mm, Y = 1120mm, Z = 1000mm, Iso 50 Special Price
3720720.jpg
makinë krevat lloj mulliri CNC Correa A25/25
Brand: Correa Model: A25 / 25 ISO 50 Axes: X / Y / Z: 2500 mm x 1200 mm x 1000 mm Heidenhain TNC 155 control it replaced a year ago Status: Machine in very good overall condition, and accurate Bb027cslqq
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave