Profili i Dealer

suriname steel & aluminium works

suriname steel & aluminium works


Herr Stuward Paramaribo

Ramnarain Oemrawweg 35
Paramaribo

Suriname


numrin e telefonit Trego


SURINAME STEEL & ALUMINIUM WORKS

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3730746.jpg
Makinë për formimin e rrotullës trapezoidale
roll forming machine for roof Guvtmpjr0 më shumë »
3730745.jpg
Makinë tërheqëse me lagështirë S.A.M.P 6709
Makinë tërheqëse me lagështirë I8k0xh7z Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3730744.jpg
Frëngji Punching Machine Amada ARIES 222
Amada turret punching machine G703ujy më shumë »
Dërgoni kërkesën për suriname steel & aluminium works

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3730746.jpg
Makinë për formimin e rrotullës trapezoidale
roll forming machine for roof Guvtmpjr0
3730745.jpg
Makinë tërheqëse me lagështirë S.A.M.P 6709
Makinë tërheqëse me lagështirë I8k0xh7z Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3730744.jpg
Frëngji Punching Machine Amada ARIES 222
Amada turret punching machine G703ujy
3730151.jpg
Mill Tube American electric fusion AEF
Tube mill is running need welder Ndalh
3729109.jpg
makinë me gjemba teli Tanisaka TSB-5N
the machine has minimum working hours. Bb7kbgkh0v tooling in excellent condition.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave