Profili i Dealer

IL SEGNO TIPOGRAFIA

IL SEGNO TIPOGRAFIA


Herr DARIO BUSOLINI

VIA VALLI DI CARNIA 7/A
33020 AMARO (UD) ITALY

Itali


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Aziend piccola di tipo artigianale, attrezzata con n. 02 macchine da stampa offset bicolori Heidelberg + Fustellatrice + Pressa + attrezzatura per legatoria di qualità (ad es. Filo Singer e cuciture particolari)-
Preferenza nella vendita complessiva di macchine ed attrezzatura.
Macchine tenute in buonissimo stato dal titolare stesso.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3742515.jpg
MAQINË PËR PAKETIMI TË TRANSPORTIT TRANSPORT
INA INCELLOFANATRICE PACKAGING MACHINE FOR PACKS OF COFFIE PAPER, CARDBOARD, NEWSPAPERS- Ml8sgrvt Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3742513.jpg
MAKINË E PRINTIMIT TË NXËNËS / NJOFTIM CICRESPI C 1013
TAPE MACHINE FOR HOT-PRESS CLICHÉ OF CICRESPI-SMALL SIZES- PERFECTLY RUNNING, COMPLETE WITH RIBBONS IN VARIOUS COLORS. Ey97mnr Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthim... më shumë »
3736523.jpg
ANTICA TAGLIERINA ITALIANA- DA MUSEO NEBIOLO ANTICO DA MUSEO O PER AMATORI
OLD 1800 'S END CUTTER/early 1900 ITALIAN COMPANY NEBIOLO-beautiful MACHINE for AMATEURS or MUSEUM E29i80l Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndod... më shumë »
Dërgoni kërkesën për IL SEGNO TIPOGRAFIA

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3742515.jpg
MAQINË PËR PAKETIMI TË TRANSPORTIT TRANSPORT
INA INCELLOFANATRICE PACKAGING MACHINE FOR PACKS OF COFFIE PAPER, CARDBOARD, NEWSPAPERS- Ml8sgrvt Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3742513.jpg
MAKINË E PRINTIMIT TË NXËNËS / NJOFTIM CICRESPI C 1013
TAPE MACHINE FOR HOT-PRESS CLICHÉ OF CICRESPI-SMALL SIZES- Ey97mnr PERFECTLY RUNNING, COMPLETE WITH RIBBONS IN VARIOUS COLORS. Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3736523.jpg
ANTICA TAGLIERINA ITALIANA- DA MUSEO NEBIOLO ANTICO DA MUSEO O PER AMATORI
OLD 1800 'S END CUTTER/early 1900 ITALIAN COMPANY NEBIOLO-beautiful MACHINE for AMATEURS or MUSEUM E29i80l Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3736519.jpg
PJESË E ZGJIDHURA TË EKSPOZIMIT RECORDGRAF E97
BORMOGRAFO PER IMPRESSION OFFSET PLATES 70X100 OPERATES REGULARLY Bb9pbrtakh Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3736509.jpg
SIZE TRACE GANDOSSI GANDOSSI
MACHINE REGULARLY USED AND RUNNING To MARK + CUT CARTOONS STREAMING FORMAT 70 x 100 Bb9o8shib7 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3736508.jpg
perfettamente funksionale HEIDELBERG STELLA
MACHINE IN EXCELLENT CONDITION FOR LETTERPRESS AND DIE-CUTTER + NUMBERING Bb9o8iwcn3 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3736507.jpg
USO FUSTELLATRICE CARTA CARTONE HEIDELBERG 52X72 PIANO CILINDRO
CAR ALWAYS IN GREAT CONDITION ALWAYS WORKING TO USE DIE-CUTTER AND CREASING PAPER AND BOARD Bb9o79e3z2 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3736505.jpg
PUNOJNË RREGULLT HEIDELBERG 36X52 GTO Z52+
TWO-TONE PRINTING MACHINE IN EXCELLENT CONDITION Kt9ol7rz ALWAYS USED BY THE HOLDER WITH PROVISION FOR NUMBERING + PERFORATING Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3735551.jpg
NJOFTIM PËR SHFRYTËZIM HEIDELBERG 71X102 SM 102/2
USED PRINTING MACHINE ALWAYS BY THE PROPRIETOR-CAREFULLY MAINTAINED- Ndft9 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave