Tabela e VSG dhe FLOAT Prerje LISEC-AUSTRIA GFB-37/28S

2000
Viti i prodhimit
përdorur
Lloji i ofertës
Kolonia Dąbrowa 11-18, 21-480 Okrzeja, PL
vend

MACHINE DATA

lloj makine
Tabela e VSG dhe FLOAT Prerje
prodhues
LISEC-AUSTRIA
Model
GFB-37/28S
Viti i prodhimit
2000
kusht
i shkëlqyer (i përdorur)

ÇMIMI DHE LOKACIONI

vend
Kolonia Dąbrowa 11-18, 21-480 Okrzeja, PLPoloni
thirrje çmimi kërkesa

DETAJË OFERTA

Listing ID
A3727534
Rifreskimi i fundit
në 17.04.2018
parë
11610 përshtypjet
Kërkesat

PËRSHKRIM

VSG and FLOAT Cutting Table-half Jumbo
Cgfnmc7o


SELLERS

GMT PROFI Wioletta Rybkowska

Personi kontaktues:Herr Henryk Rybkowski

Kolonia Dąbrowa 11-18

21-480 Okrzeja, Polen

E fundit në internet: Javën e kaluar

regjistruar që nga viti: 2018

10 reklama në internet

Jesteśmy firmą handlową maszynami do przemysłu szklarskiego,maszyn do produkcji szyb zespolonych, stołów do cięcia szkła oraz innych maszyn towarzyszących procesowi wytwarzania szkła izolacyjnego.
Oferujemy również serwis ,sprzedaż części zamiennych , montaże i demontaże oraz szkolenie w zakresie obsługi i konserwacji maszyn firmy Lisec.

SEND Enquiry

 • deatchusgbfrbeesmxitplrubynluaeetrcanzieczdkfisenomtluligrltlvkzisptbrvearhuskromdsirsmealhrbgmkbailegininidkrjpthmyvncntwirbdafpkiq
 • Kërkesa juaj do të dërgohet për të gjithë shitësit në këtë kategori. NB: Ky rezultat shumë në një numër shumë të madh të ofertave!

  PHONE & FAX

  telefon: +48602514187
  faks:
  numrin e telefonit Trego
  telefon:
  +48602514187
  personi i kontaktit:
  Zoti Henryk Rybkowski
  ID Machine:
  A3727534 në Machineseeker
  Shto për të parë listën e ndryshim fshij Rekomando Kalojë atë
  Provoni app Machineseeker tani!
  app Machineseeker for iPhone dhe Android .
  Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
  po jo
  ×
  Chat Maker Finder
  emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
  START CHAT ME DEALER
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti yt po shkruan
  DËRGONI MESAZH
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
  Mbyllja e dritares së bisedave