Profili i Dealer

GMT PROFI Wioletta Rybkowska

GMT PROFI Wioletta Rybkowska


Herr Henryk Rybkowski

Kolonia Dąbrowa 11-18
21-480 Okrzeja

Poloni


numrin e telefonit Trego


Jesteśmy firmą handlową maszynami do przemysłu szklarskiego,maszyn do produkcji szyb zespolonych, stołów do cięcia szkła oraz innych maszyn towarzyszących procesowi wytwarzania szkła izolacyjnego.
Oferujemy również serwis ,sprzedaż części zamiennych , montaże i demontaże oraz szkolenie w zakresie obsługi i konserwacji maszyn firmy Lisec.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3727542.jpg
Handextruder-TAL-50 LISEC-Bj.2005 LISEC-AUSTRIA TAL-50
Handextruder-TAL-50 LISEC-Bj.2005 Mudenw Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3727534.jpg
Tabela e VSG dhe FLOAT Prerje LISEC-AUSTRIA GFB-37/28S
VSG and FLOAT Cutting Table-half Jumbo Cgfnmc7o më shumë »
3727393.jpg
VSG-Tabela Prerëse-HEGLA Hegla VSG-H
VSG-Tabela Prerëse-HEGLA Dvhp0vb Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për GMT PROFI Wioletta Rybkowska

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3727542.jpg
Handextruder-TAL-50 LISEC-Bj.2005 LISEC-AUSTRIA TAL-50
Handextruder-TAL-50 LISEC-Bj.2005 Mudenw Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3727534.jpg
Tabela e VSG dhe FLOAT Prerje LISEC-AUSTRIA GFB-37/28S
VSG and FLOAT Cutting Table-half Jumbo Cgfnmc7o
3727393.jpg
VSG-Tabela Prerëse-HEGLA Hegla VSG-H
VSG-Tabela Prerëse-HEGLA Dvhp0vb Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3714821.jpg
Ngarkuesi Glass lisec-PKL LISEC-AUSTRIA PKL
Ngarkuesi Glass lisec-PKL Ncrmf Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3713882.jpg
Robot nënshkrimin Lenhardt Lenhardt
IG Sealing Robot R-L Max. glass2,7 x 5m Yrryc0
3713851.jpg
LINIA LISEC-1999R PL LISEC-AUSTRIA VHW-FPSU-25/16
LISIA ABLE TO HOSE-AS IS ON CUSTOMER REQUEST WE CAN PERFORM REPAIRS AS WELL AS INSTALLATION AND COMMISSIONING Ncqn2 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3713845.jpg
GLASS CUT-TEABLE -LISEC LISEC-AUSTRIA ESL-60/30RS
GLASS CUTTING TABLE-LISEC + TABLE TO BREAK THE GLASS-BTH GOOD CONDITION Ea8hya7v Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3713720.jpg
VESHËT KUTI I VLEFSHËM-Lundër-JUMBO-LISEC LISEC ESL-60/30 EF
GLASS CUTTING TEABLE-Float -JUMBO-LISEC -2006R Bby0w7lvvy
3712135.jpg
prerja tryezë qelqi LISEC GFB 37/26
TABLE IN A GOOD TECHNICAL AND VISUAL CONDITION WITH LOADER ATH AND BREACKING TEABLE. Drat7mqh EASILY FROM PRODUCTION-WE OFFER ON REQUEST ASSEMBLY AND START-UP
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave