Profili i Dealer

Fa-zon Bútor Kft

Fa-zon Bútor Kft


Herr Zoltán Kecskeméti

Fő út 26.
2330 Dunaharaszti

Hungari


numrin e telefonit Trego


Ofertat tona të lartë
3800680.jpg
RUF Brikettiermaschine 200 RUF RUF 200
Technical data: -Vintage: 2012 -Shade, equipment in good condition -Hydraulic brikettprés -Engine power: 11 kW -Capacity: o 204 kg/hour (anyagfüggő) ... më shumë »
3712319.jpg
buzë banding machine BRANDT HIGHFLEX 1650
Bbynvmmlv9 EDGE BANDER SINGLE SIDED. Automatic machine to apply the edge into straight profiles GENERAL SPECIFICATIONS ► Max. working panel height with straight edge 60 mm ► Applicable banding... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Fa-zon Bútor Kft

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3800680.jpg
RUF Brikettiermaschine 200 RUF RUF 200
Technical data: -Vintage: 2012 -Shade, equipment in good condition -Hydraulic brikettprés -Engine power: 11 kW -Capacity: o 204 kg/hour (anyagfüggő) ... më shumë »
3712319.jpg
buzë banding machine BRANDT HIGHFLEX 1650
Bbynvmmlv9 EDGE BANDER SINGLE SIDED. Automatic machine to apply the edge into straight profiles GENERAL SPECIFICATIONS ► Max. working panel height with straight edge 60 mm ► Applicable banding... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave