Profili i Dealer

Loh Werkzeugbau + tech.Spritzguss e.K.

Loh Werkzeugbau + tech.Spritzguss e.K.


Herr Holger Loh

Sudetenstr. 69
35581 Wetzlar

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit

Kunststoffspritzguss + Werkzeugbau

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3712088.jpg
Makinë saldimi mikro Joisten&Kettenbaum
Joke micro welding device inclusive. Accessories, foot switch Bbylqrmycy Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3711423.jpg
ARBURG Polytronica Arburg
Polytronica control plug-in D8fstz9 suitable for 221 K Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3711418.jpg
ARBURG 221 K Polytronica Arburg Schaltschrank incl. Polytronica
Complete enclosure control,. Bbyfi2y8v0 ARBURG Polytronica inclusive for 221 K on request. Thermonics 3 PCs. available under current Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e pë... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Loh Werkzeugbau + tech.Spritzguss e.K.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3712088.jpg
Makinë saldimi mikro Joisten&Kettenbaum
Joke micro welding device inclusive. Accessories, foot switch Bbylqrmycy Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3711423.jpg
ARBURG Polytronica Arburg
Polytronica control plug-in suitable for 221 K D8fstz9 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3711418.jpg
ARBURG 221 K Polytronica Arburg Schaltschrank incl. Polytronica
Complete enclosure control,. ARBURG Polytronica inclusive for 221 K on request. Thermonics Bbyfi2y8v0 3 PCs. available under current Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e pë ...
3711416.jpg
Paletë e kutive
10 STK. Gibo used available Gpbstg2ny Exchange - and can be used Complete set €400.-zzgl.Mwst. Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave