Profili i Dealer

AS Printcenter Eesti

AS Printcenter Eesti


Frau Jane Laanesoo

Nurmevälja 3
74114 Maardu

Estoni


numrin e telefonit Trego


Printcenter Eesti AS is offering high-quality printing services since 1993. Some of the main products manufactured and printed include product and gift packages; displays, standies and pop-ups; document cases and folders, branded office equipment. More than 80% of Printcenter´s manufactured products are exported. Our services are currently used by small and large companies from Finland, Sweden, the UK, the Netherlands, Estonia and Norway.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3803492.jpg
Makinë shtypëse automatike SIAS Serifast
printing size up to 1200x1600 mm Natgraph UV-dryer 2rah2e For more info and pictures please ask. më shumë »
3803462.jpg
makinë shtypi Thieme 3030 Thieme 3030
3/4-automatic screen printing machine print size up to 1000x1400mm Ss39cg Short set-up times më shumë »
3803342.jpg
Oven për pllaka kompensuar trajtimin e ngrohjes O.V.I.T Orion 85
Oven for offset plates heat treatment (vertical) Very affordable and robust manual oven, allows a perfect baking of plates for longer runs Mufooo Simple and fast use thanks to the very easy-to-use ... më shumë »
Dërgoni kërkesën për AS Printcenter Eesti

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3803492.jpg
Makinë shtypëse automatike SIAS Serifast
printing size up to 1200x1600 mm 2rah2e Natgraph UV-dryer For more info and pictures please ask.
3803462.jpg
makinë shtypi Thieme 3030 Thieme 3030
3/4-automatic screen printing machine print size up to 1000x1400mm Ss39cg Short set-up times
3803342.jpg
Oven për pllaka kompensuar trajtimin e ngrohjes O.V.I.T Orion 85
Oven for offset plates heat treatment (vertical) Very affordable and robust manual oven, allows a perfect baking of plates for longer runs Mufooo Simple and fast use thanks to the very easy-to-use control panel.
3709933.jpg
UV Veshje makine Steinemann Colibri 72
UV Coating machine Max sheet size 1020 x 720 mm Min sheet size 280 x 210 mm Max speed 8,000 s.p.h. Iwfkhdn With MABEG sheet feeder MIRUS sheet stacker
3729123.jpg
Digital Printing Machine MGI Meteor DP8700 XL
Printed A3 sheets only 850 000.- Beysntd Print Speed Up to 4,260 A4 / Letter sheets per hour Up to 1,150 330 x 610 mm sheets per hour Substrate Handling PAPER From 70 up to 350gsm From 20 lb bond up to 130lb cover/ ...
3720972.jpg
dosje gluer B&R MOLL, Inc. Vantage 720
The Vantage Machine is an in-line Folder/Gluer. Vsggym The Vantage line is ideally suited for producing straight-line boxes, room key holders, table tents, sleeves, CD wallets, computer software cartons and presentation folders. ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave