Profili i Dealer

Hecht Fördertechnik GmbH

Hecht Fördertechnik GmbH


Herr Christian Küsel

Imkerweg 4a
32832 Augustdorf

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit


Ob qualitativste Beratung, größtmögli-
che Auswahl oder transparente Exposi-
tion aller Produkte - unser Team leistet Ihnen beim Kauf vollste Unter-
stützung!

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3790329.jpg
stacker Front Linde E25/600-02
Electric drive type Carrying capacity 2500 kg Load Centre 600 Available immediate Visually good condition Technically very good condition Mast type triplex Lifting height 4655 mm Height 2227 m... më shumë »
3790330.jpg
stacker Front Linde E30L-
Electric drive type Lifting capacity 3000 kg Load Centre 500 Available immediate Condition very good Technically very good condition Mast type triplex Lifting height 4380 mm Height 2065 mm Fr... më shumë »
3790347.jpg
attachments Stabau S12
Load capacity 4000 kg Load Centre 500 Available immediate Condition very good Technically very good condition Width 1350 mm Bcpelrotml Description opening range 260-1700 mm IK fork tines 150 x ... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Hecht Fördertechnik GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3790329.jpg
stacker Front Linde E25/600-02
Electric drive type Carrying capacity 2500 kg Load Centre 600 Available immediate Visually good condition Technically very good condition Mast type triplex Lifting height 4655 mm Height 2227 mm Free lift 1574 mm Forks le ...
3790346.jpg
attachments Stabau S3-KR50
Load capacity of 2900 kg Load Centre 1000 Available immediate Visually good condition Technically good condition Hgavsnvyk Description with quick change device Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e pë ...
3790347.jpg
attachments Stabau S12
Load capacity 4000 kg Bcpelrotml Load Centre 500 Available immediate Condition very good Technically very good condition Width 1350 mm Description opening range 260-1700 mm IK fork tines 150 x 60 x 1400 bolt-on forks Shpal ...
3790333.jpg
stacker Front Linde E50HL-01
Electric drive type Load capacity 5000 kg Load Centre 500 Available immediate Visually good condition Ddllgt7 Technically good condition Mast type triplex Lifting height 4675 mm Height 2360 mm Free stroke 1460 mm Forks ...
3790334.jpg
stacker Front Linde E50HL-600
Electric drive type Load capacity 5000 kg Load Centre 600 Available immediate Condition very good Technically very good condition Mast type standard Lifting height 3200 mm Height 2554 mm Free stroke 150 mm Forks length 1 ...
3790336.jpg
stacker Front Linde E80-900
Electric drive type Lifting capacity 8000 kg Load Centre 900 Available immediate Condition very good Technically very good condition Mast type standard Lifting height 3600 mm Height 3200 mm Free stroke 150 mm Forks lengt ...
3790337.jpg
Platformat e punës Manitou 120
Electric drive type Carrying capacity 200 kg Available immediate Condition very good Technically very good condition All-wheel drive no Working height 12000 mm Basket capacity 200 kg Side reach 7000 mm Tyres front number ...
3790340.jpg
stacker Front Toyota 7FBMF25
Electric drive type Carrying capacity 2500 kg Load Centre 500 Available immediate Visually good condition Technically good condition Mast type standard Lifting height 5000 mm Height 3055 mm Free stroke 150 mm Forks lengt ...
3790341.jpg
attachments Sonstige SMB
Available immediate Condition visually normal State technically normal Sweeping width 2200 mm Ne2ef Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3790342.jpg
attachments Sonstige Teleskopkranarm
Load capacity 5000 kg Available immediate Optically new condition Technically new condition Mufbyg Description boom 3700 mm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3790339.jpg
tërheqje Still R07-25
Electric drive type Load capacity of 25000 kg Available immediate Pulling power 25000 kg Condition very good Technically very good condition Optional work lights of hintenHeizungSTVZO ZulassungVollkabine Tyres front number ...
3790330.jpg
stacker Front Linde E30L-
Electric drive type Lifting capacity 3000 kg Load Centre 500 Available immediate Condition very good Technically very good condition Mast type triplex Lifting height 4380 mm Height 2065 mm Free lift 1295 mm Forks length ...
3790344.jpg
attachments Meyer 5-0106K
Lifting capacity 3000 kg Load Centre 500 Available immediate Condition very good Technically very good condition Description 2 x available 1 x with Sideshift. Very good condition. Due to forklift capacity 5000 kg Dguieqi Sh ...
3790331.jpg
stacker Front Linde E30
Electric drive type Lifting capacity 3000 kg Load Centre 600 Available immediate Visually good condition Technically good condition Mast type triplex Lifting height mm 5955 Height 2656 mm Free lift 1874 mm Forks length 1 ...
3790338.jpg
stacker Front Still RX60-16
Electric drive type Lifting capacity 1600 kg Load Centre 500 Available immediate Visually good condition Bcpei2uayc Technically good condition Mast type triplex Lifting height 4920 mm Height 2140 mm Free stroke 1500 mm ...
3790345.jpg
attachments Meyer B-33P15B
Load capacity 3300 kg Load Centre 600 Available immediate Condition very good Technically very good condition Weight, kg: 1007 Equity focus 418 kg Description opening range 530-1980 mm arm length 1500 mm neuwertig-only went ...
3790332.jpg
stacker Front Linde E35L-01
Electric drive type Load capacity of 3500 kg Load Centre 500 Available immediate Visually good condition Technically good condition Mast type triplex Lifting height mm 6430 Height 2815 mm Free lift 2045 mm Forks length 1 ...
3790335.jpg
stacker Front Linde E60
Electric drive type Load capacity 6000 kg Available immediate Visually good condition Technically good condition Mast type standard Lifting height 3300 mm Attachments Sideshift Description integrated attachments Optional ...
3790343.jpg
Platformat e punës Genie GS2632
Capacity 227 kg Available immediate Condition visually normal Technically good condition Height 2260 mm Working height 9920 mm Length 2440 mm Dgkw83h Width 810 mm Basket load: 227 kg Tyres front number 2 Tires front siz ...
3790285.jpg
hamall Side Hubtex MQ
Drive type diesel Lifting capacity 3000 kg Load Centre of gravity 700 Available immediate Condition very good Technically very good condition Mast type duplex Lifting height 3310 mm Height 2700 mm Free lift 1721 mm Forks ...
3790293.jpg
stacker Front Linde H40D
Drive type diesel Load capacity 4000 kg Load Centre 500 Cxn3fsv Available immediate Condition very good Technically good condition Mast type duplex Lifting height 2730 mm Height 2161 mm Free lift 1411 mm Forks length 18 ...
69 Shfaq Ofertat ›
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave